همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial polyurethane caster wheels ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
3-1/2 اینچ شعاع چرخ دار زینک چسبیده چرخ های سنگین کار چرخ های پلی اورتان 1-1/4 اینچ
| محدوده دما: | 0 تا 180 درجه فارنهایت |
|---|---|
| تمومش کن: | روکش روی |
| نوع چرخ: | پلی اورتان |
چرخ های پیشانی فلز پلی اورتان برای بار سنگین چرخ های سیاه صفحه نصب شده
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Caster Type: | Heavy Duty |
چرخ تک چرخ قرمز پویا چرخ پلی اورتان چرخ پویا چرخ پویا با ظرفیت 1000 پوند
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Style: | Single Wheel |
چرخ های پلیوریتان با ناقل توپ با ترمز کل قفل و چرخ های هسته ای توخالی
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
چرخ های پولیوریتان از مواد آهن PU برای عملکرد صاف و دوامدار یک چرخ
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |
کالسکه های پلی اورتانی با هسته توخالی چرخ تک چرخ هموار با ارتفاع 194 میلی متر / 2 اینچ
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Height: | 194mm |
4 اینچ کالس های پلی اورتانی که برای حمل سنگین طراحی شده اند
| ارتفاع کلی: | 4 اینچ |
|---|---|
| اندازه چرخ: | 150 میلی متر |
| ارتفاع: | 194 میلی متر |
5-3/4 اینچ ارتفاع کلی ماشین آلات درجه صنعتی 3-1/2 اینچ صفحه بالا شعاع چرخش
| شعاع چرخشی صفحه بالایی: | 3-1/2 اینچ |
|---|---|
| ارتفاع کلی: | 5-3/4 اینچ |
| قطر چرخ: | 4 اینچ |
سبک چرخ تک چرخ قرمز PU چرخ پلی اورتان Casters کل قفل نوع ترمز مواد دوام
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
قطب آهن رنگ آمیزی سنگ سنگین چرخ چرخ دوقلو چرخ دوقلو 144mm طول
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Capacity: | 837lbs |

