همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial transport caster wheels ] همخوانی داشتن 323 محصولات.
نصب صفحه فوق العاده سنگین کار چرخ های نیلونی چرخ های جلو ترمز برای بار سنگین
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Style: | Super Heavy Duty Steel Caster |
| Wheel Width: | 50mm |
قطر چرخش صفحه بالا 3-1 / 2 اینچ لوله های بار متوسط برای بار متوسط طراحی سنگین
| ظرفیت حمل: | 300 پوند |
|---|---|
| تمومش کن: | روکش روی |
| ارتفاع کلی: | 5-3/4 اینچ |
رولرهای کار متوسط خاکستری/ قرمز/ آبی/ نارنجی/ سبز/ سفید با نوع ترمز قفل جانبی و ظرفیت بار 300 پوند
| اندازه صفحه نصب: | 3-3/4 × 3-3/4 اينچ |
|---|---|
| تمومش کن: | روکش روی |
| قطر چرخ: | 4 اینچ |
چرخهای فولادی با صفحه بالایی به ابعاد 100*100*85*85، محصولات بیشتر برای کاربردهای سنگین
| درمان سطح: | آبکاری گالوانیزه |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | 300 کیلوگرم |
| نوع: | چرخشی |
تراش پلتفرم رنگی ارتفاع کل 90 سانتی متر برای حمل و نقل آسان
| اندازه پلتفرم: | 90 در 60 سانتی متر |
|---|---|
| مواد: | فولاد |
| نوع چرخ دستی: | ماشين پلتفرم |
3 Inches Wheel Diameter Heavy Duty Wheel Caster for Trolley Cart Smooth and Quiet Rolling
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
Threaded Stem Trolley Casters Wheels for Stable and Secure Transport 3/4/5/6/8 Inches Wheel Diameter
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
چرخ تک چرخ قرمز PU چرخ های پلی اورتان ارائه کل قفل نوع ترمز انتخاب کامل برای انبار و تجهیزات
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
350 کیلوگرم ظرفیت کارتریج بسته از 4 طراحی شده برای کارتن های صنعتی و جابجایی تجهیزات تضمین دوام طولانی مدت
| Capacity: | 350KG |
|---|---|
| Wheel Material: | PA |
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
150mm چرخ اندازه Polyurethane Casters چرخ های جایگزین دوامدار مناسب برای ماشین آلات سنگین و تجهیزات
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |

