همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial transport caster wheels ] همخوانی داشتن 319 محصولات.
موشک های سازگاری با مبلمان با نوع نصب صفحه طراحی شده برای تحمل بارهای سنگین و اطمینان از تحرک صاف در مبلمان
| Loaded Capacity: | 600KG |
|---|---|
| Wheel Material: | PA |
| Wheel Width: | 2 |
تخت کار سبک نصب Casters چرخ TPR صاف تا 144 پوند ظرفیت بار 2-4 اینچ قطر
| ظرفیت بار: | تا 144 پوند |
|---|---|
| آج چرخ: | صاف |
| عرض چرخ: | 19-24 میلی متر |
کار سنگین کارآمریکن رولر های هسته جامد / رولر های مبلمان 600 کیلوگرم بارگذاری ظرفیت بال
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball |
| Wheel Size: | 65mm |
کار سنگین PA کار سبک 350KG ظرفیت هسته جامد چرخ پیچ در صفحه نصب توسط WBD
| Wheel Size: | 65mm |
|---|---|
| Capacity: | 350KG |
| Wheel Material: | PA |
WBD American Ball Bearing Nylon Casters برای مبلمان چرخ های هسته جامد ظرفیت 100 پوند
| Compatibility: | Furniture |
|---|---|
| Wheel Size: | 65mm |
| Caster Type: | American |
چرخ های ماشینی لاستیکی 3/4/5/6/8 اینچی با نردبان گلوله ای صاف
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
ماشین آلات تراز صنعتی برای قفل چرخش سنگین با ظرفیت بار 300 پوند
| مواد: | فولاد / آلومینیوم / پلاستیک / لاستیک |
|---|---|
| تمومش کن: | روکش روی / روکش پودری / فولاد ضد زنگ |
| نوع چرخ: | TPR / پلاستیک / لاستیک / پلی اورتان / فنولیک / V-Groove / فولاد |
چرخ های چرخ دار با ستون رشته ای M12x15mm بدون سر و صدا و مقاوم به پوشیدن
| اندازه بشقاب: | 4 در 4.5 اینچ |
|---|---|
| ارتفاع: | 90mm تا 125mm |
| یاتاقان: | بلبرینگ |
قفل کف نوع لگن سبز برای بار سنگین و افزایش ثبات
| درمان سطح: | آبکاری گالوانیزه |
|---|---|
| اندازه بشقاب بالا: | 100*100*85*85 |
| ظرفیت حمل: | 300 کیلوگرم |
چرخهای سنگینکار با صفحه نصب و تحمل بار فوقالعاده، عرض چرخ 50 میلیمتر، برای بارهای سنگین، شعاع چرخش 3.5 اینچ
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Overall Height: | 7.5 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |

