همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial transport caster wheels ] همخوانی داشتن 319 محصولات.
کار سنگین 350 کیلوگرم بال بیئر نایلون casters پیچ در نصب ظرفیت بار 100 پوند
| Capacity: | 350KG |
|---|---|
| Wheel Size: | 65mm |
| Application: | Hand Pallet Truck Etc |
WBD 4-پاک کار سنگین نایلون چرخ های هسته جامد با ظرفیت 100 پوند
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Caster Type: | American |
| Quantity: | 4 |
حامل چرخ چرخدار چوبی و چوبی
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
چرخ های صنعتی قابل تنظیم با چرخ های مختلف
| Wheel Type: | TPR/Plastic/ Rubber/ Polyurethane/ Phenolic/ V-Groove/ Steel |
|---|---|
| Feature: | Reliable And Durable |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
اندازه صفحه بالا 2-6 اینچ و عرض چرخ 1-4 اینچ چرخ های صنعتی برای کاربردهای سنگین
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
| Overall Height: | 2-12 Inches |
2 تا 12 اینچ ارتفاع کلی ماشین آلات صنعتی برای عملکرد سنگین و تا 300 درجه فارنهایت
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
|---|---|
| Swivel Lock: | Yes/No |
| Feature: | Reliable And Durable |
چرخهای پلاستیکی خاکستری با هسته چرخ فولادی گالوانیزه برای مانور آسان
| Swivel Radius: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Tread: | Smooth |
| Wheel Material: | TPR |
Trolley Wheels Heavy Duty for Nylon Bearing and Durable Trolley Cart Movement
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
چرخ چرخ سنگین TPR برای تجهیزات سنگین در محیط های صنعتی
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
چرخهای سنگین 2 تا 4 اینچی سبک برای محیطهای سخت و پرتقاضا
| Wheel Diameter: | 2-4 Inches |
|---|---|
| Wheel Core: | Plastic |
| Wheel Tread: | Smooth |

