همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial transport caster wheels ] همخوانی داشتن 319 محصولات.
ماشین آلات ریز رشته 110 کیلوگرم ظرفیت برای دستکاری مواد صنعتی
| Tread Type: | Round Shape |
|---|---|
| Load Capacity: | 500 Lbs |
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
لوله های کار سبک TPR صاف تا 144 پوند ظرفیت قطر چرخ 2-4 اینچ
| Temperature Range: | -20 To +100 Degrees Celsius |
|---|---|
| Type: | Light Duty Casters |
| Wheel Tread: | Smooth |
انواع چرخ دارهای صنعتی بدون قفل چرخش و مواد پلاستیکی
| Feature: | Reliable And Durable |
|---|---|
| Swivel Lock: | Yes/No |
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
چرخ دوقلو با ناقل فوق العاده سنگین در رنگ سیاه برای کاربردهای صنعتی سنگین
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Load Capacity: | 2000 Lbs |
125 کیلوگرم ظرفیت بارگیری نایلون صفحه داروی پزشکی سفید خاکستری 3 اینچ قطر چرخ
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
| Bracket Material: | Nylon |
3 اینچ طبي تخته رولر 275lbs ظرفیت بار دقیق توپ حامل نایلون براکت
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
| Type: | Plate |
فولاد ضد زنگ بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال بال
| Color: | White+Grey |
|---|---|
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
| Wheel Size: | 4 Inch |
کار سنگین نایلون آمریكا PA رولر صفحه نصب شده 350KG ظرفیت مجموعه ای از 4 پیچ در چرخ
| Installation Method: | Screw-In |
|---|---|
| Wheel Width: | 2 |
| Caster Type: | American |
قطعات فولادی چرخ دار برای بارهای سبک 19-24mm چرخ های خاکستری تا 144 پوند
| Load Capacity: | Up To 144 Lbs |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Mounting Type: | Plate |
چرخ دارهای سنگین با ظرفیت بار 125 کیلوگرم براکت نایلون 275 پوند ظرفیت بار
| Load Capacity: | 125kg |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
| Loaded Capacity: | 275lbs |

