همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial transport caster wheels ] همخوانی داشتن 336 محصولات.
ماشين پلتفرم فولاد ضد زنگ با رنگ و چرخ قابل تنظیم
| نوع چرخ: | چرخ TPR/PU |
|---|---|
| برتری: | قابل حمل |
| تعداد چرخ ها: | 2/4/6 |
قفل کف از نوع میله ضربهای با ارتفاع بار 148/176/204/248 میلیمتر برای عملکرد نرم و ایمن
| Stretching height: | 151/172/198/248mm |
|---|---|
| Type: | Swivel |
| Surface Treatment: | Galvanized Plated |
300 کیلوگرم کمپکت چرخش لامپ ستون مانع قفل با ارتفاع 151mm کشش
| ارتفاع بار: | 148/176/204/248mm |
|---|---|
| درخواست: | صنعت |
| مواد چرخ: | فولاد |
محصولات سبز بیشتر با گواهینامه ISO Rosh CE گالوانیزه شده برای و تامین کنندگان
| Stretching height: | 151/172/198/248mm |
|---|---|
| Color: | Green |
| Surface Treatment: | Galvanized Plated |
جک بالابرنده و همهکاره با قابلیت چرخش و ارتفاع بار 148 میلیمتر
| Application: | Industrial |
|---|---|
| Color: | Green |
| Load height: | 148/176/204/248mm |
پلتفرم فولاد ضد زنگ که در آن ماشین فشار می دهد با ظرفیت بارگیری 300-500 کیلوگرم
| ظرفیت حمل: | 300-500 کیلوگرم |
|---|---|
| برتری: | قابل حمل |
| اندازه پلتفرم: | 90 در 60 سانتی متر |

