همه محصولات
کلید واژه ها [ iron ] همخوانی داشتن 252 محصولات.
ISO9001 تخت تخت چرخ گرد 6 اینچی چرخ های کرچک چرخ دار برای دالی
| نام محصول: | چرخ های توخالی 6 اینچی چرخ های توخالی 616LBS با ظرفیت بارگیری صفحه چرخان چدنی چرخاننده سنگین عمده فر |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای مبلمان سنگین 6 اینچی |
| سایز چرخ:: | 150 میلی متر |
کاستورهای با وظیفه متوسط سر چرخان ساقه رزوه ای قابل تنظیم
| نام محصول: | کاستورهای چدنی قابل تنظیم 100x32 میلی متری با ساقه چرخ دار جامد |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای ساقه گردان چدنی |
| درمان سطح براکت:: | الکتروفورز |
ظرفیت بارگذاری چرخ چرخ صنعتی قرمز با دو بال بیئرینگ زنک رنگ 837 پوند ظرفیت چرخ
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
چرخ پلی اورتان مقاوم برای کاربردهای سنگین
| Type: | Heavy Duty Casters |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
150mm چرخ اندازه Polyurethane Casters چرخ های جایگزین دوامدار مناسب برای ماشین آلات سنگین و تجهیزات
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
5 اینچ ارتفاع کلی چرخ های پلی اورتان ارائه ظرفیت بار 1000 پوند و 2 اینچ پهنای چرخ چرخ های قوی برای انبار وظیفه سنگین
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Bearing: | Ball Bearing |
4 اینچ 200 کیلوگرم ظرفیت چرخان مبلمان سنگین با رولبرینگ
| نام محصول: | فروش کارخانه 4 اینچ نقره ای توخالی چرخ 200 کیلوگرمی چرخ چدنی با کاستورهای ترمز سنگین برای مبلمان |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای مبلمان توخالی 4 اینچ |
| سایز چرخ:: | 4 اینچ |
ارتفاع 194mm چرخ چرخدار پویا با حامل توپ چرخ چرخدار صاف برای کارتن های انبار و صنعتی
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Material: | PU+Iron |
چرخهای صنعتی چرخدار PU قرمز با قطر 194 میلیمتر، مناسب برای حمل و نقل تجهیزات سنگین و ماشینآلات
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Wheel Material: | PU+Iron |
| Wheel Type: | Hollow Core |
125 میلی متر ظرفیت بار 880LBS چرخ سنگین چرخشی چرخان
| نام محصول: | 125 میلی متر قطر 125 میلی متر ظرفیت بار بالا 880LBS آهنی PU چرخ قفل چرخ گردان چرخ های سنگین عمده فرو |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین قفل جانبی 880 پوندی |
| ظرفیت چرخ:: | 880 پوند |

