همه محصولات
کلید واژه ها [ iron ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
چرخهای پلیاورتان با قابلیت چرخش و قفل، تکچرخ با بلبرینگ، ایدهآل برای کاربردهای جابجایی و حمل مواد
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Material: | PU+Iron |
چرخ داربست لاستیکی 8 اینچی
| نام محصول:: | چرخ های داربست چرخ دار لاستیکی مشکی دو هسته ای 8 اینچی 250 کیلوگرمی با ظرفیت دوازده کیلوگرم |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | سیاه |
| جنس چرخ:: | چدن+لاستیک |
کاستورهای پلی اورتان 200x50 میلی متر سنگین ISO9001
| نام محصول: | 200 میلی متر صفحه بالایی دو توپ بلبرینگ آهنی هسته سبز pu تقویت کاستورهای سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستور گردان PU سنگین |
| رنگ چرخ:: | سبز+سیاه |
چرخ های کاستور گردان 8 اینچی PU ، چرخ های کاستور نارنجی با ظرفیت 400 کیلوگرم
| نام محصول: | 8 اینچ قطر 2 اینچ عرض صفحه بالا کره ای نوع آهن هسته سبز pu تقویت کاستورهای سنگین برای صنایع |
|---|---|
| سبک:: | کاستور گردان Iron PU سنگین |
| رنگ چرخ:: | زرد+نقره ای |
3 اینچ عرض 3300 پوند گنجایش پلی اورتان فوق العاده سنگین
| نام محصول: | 6 اینچ 3300 پوند 3 اینچ ورق پهن هسته چدنی چرخ دنده های فوق العاده سنگین سفارشی |
|---|---|
| سبک:: | چرخ دنده چرخدار فوق العاده سنگین |
| رنگ چرخ:: | قرمز+مشکی+نقره ای |
چرخ های داربست PU 200 میلی متری
| نام محصول:: | 200 میلی متر 550 پوند ظرفیت بار دو ترمز آهنی قرمز قرمز داربست چرخ دار داربست |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | قرمز |
| جنس چرخ:: | چدن+PU |
چرخهای پلیاورتان با ارتفاع کلی ۵ اینچ مجهز به بلبرینگ و ظرفیت بار ۴۵۰-۸۵۰ کیلوگرم راهحلهای حرکتی
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
300 کیلوگرم بارگیری 6 اینچ پلی اورتان چرخ ، ISO9001 چرخدار کاستور فنری
| نام محصول: | کاستورهای تک فنری 6 اینچی با ظرفیت 300 کیلوگرم آهنی برای گاراژ |
|---|---|
| سبک:: | چرخ گردان تک فنری |
| قطر چرخ:: | 6 اینچ |
125 میلی متر 440 پوند بارگیری لاستیک های سنگین با قفل
| نام محصول: | صفحه 125 میلیمتری 440 پوند چرخ چرمی از جنس لاستیک الاستیک ، الاستیک ، کاستورهای سنگین با قفل |
|---|---|
| سبک:: | کاستور لاستیکی الاستیک با وزن بالا |
| سایز چرخ:: | 5 اینچ x42 میلی متر |
200x50mm 2200lbs بارگیری کاستورهای پلی اورتان برای کامیون پالت
| نام محصول: | 200x50mm 2200lbs آهنی قرمز pu رنگ پلی اورتان چرخ جلو برای کامیون های پالت |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | قرمز |
| قطر چرخ:: | 200 میلی متر |

