همه محصولات
کلید واژه ها [ iron ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
100 میلی متری کار سنگین با 837 پوند ظرفیت بار برای ماشین آلات صنعتی
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
|---|---|
| مواد چرخ: | پلی اورتان |
| اندازه: | 100 میلی متر |
837 پوند ظرفيت چرخ صنعتي 144 ميلي متر طول کل حرکت آسان
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| طول کلی: | 144 میلی متر |
| درمان سطح براکت: | روی رنگ شده است |
رولر های سنگین با براکت رنگ آمیزی برای صنایع صنعتی
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| طول کلی: | 144 میلی متر |
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
قابليت باربرداري بالا چرخ هاي سنگين تا 837 پوند با چرخ هاي پلي يورتان و طول 144 ميلي متر
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Size: | 100mm |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
5 اینچ ارتفاع کلی 150 میلی متر چرخ های چرخ 2 اینچ برای کاربردهای صنعتی متنوع و سنگین
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
لاستیک 150 میلی متر 510 پوند بارگیری کاستورهای سنگین با ترمز جانبی
| نام محصول: | 150 میلی متر 510 پوند صفحه اصلی چرخان از جنس لاستیک هسته ای کاستورهای سنگین با ترمز جانبی |
|---|---|
| سبک:: | کاستور سنگین لاستیکی آهنی |
| سایز چرخ:: | 5 اینچ x2 اینچ |
400 کیلوگرم بارگیری 6 اینچ پلی اورتان چرخ
| نام محصول: | کاستورهای صنعتی و صنعتی اروپایی 6 اینچی 400 کیلوگرمی چرخاننده هسته آهنی پلی اورتان قرمز |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صنعتی پلی اورتان آهنی از نوع اروپایی |
| سایز چرخ:: | 150 میلی متر |
چرخ دستی 5 2 2 اینچی پلی یورتان سبز تیره 400 کیلوگرمی چرخدار
| نام محصول: | چرخ پلی اورتان 400 کیلوگرمی چرخ گردان 400 کیلوگرمی نوع چرخشی 2 اینچ 5×2 اینچی چرخهای سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین چرخشی 5×2 اینچی |
| سایز چرخ:: | 5*2 اینچ |
چرخ دستی چرخدار صنعتی 2 اینچی PU Heavy چرخ گردان با بلبرینگ
| نام محصول: | چرخهای چرخشی 6×2 اینچی سبز صنعتی چرخشکنهای سنگین برای چرخ دستیهای سنگین |
|---|---|
| سبک:: | 6x2 اینچ پویبل چرخ دار سنگین وظیفه |
| سایز چرخ:: | 6*2 اینچ |
990LBS ظرفیت 6 اینچ PU Swivel Locking Silent Heavy Duty Casters
| نام محصول: | 990LBS ظرفیت 6 اینچ چرخ چرخ PU سبز قفل کننده چرخ های سنگین و بی صدا برای صنعتی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین قفل گردان 6 اینچی |
| سایز چرخ:: | 6 اینچ |

