همه محصولات
کلید واژه ها [ iron ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
چرخهای چدنی 50 میلیمتری چرخهای چدنی با چرخش 360 درجه با مشخصات پایین
| نام محصول: | چرخهای چدنی 50 میلیمتری چرخهای چدنی با چرخش 360 درجه با مشخصات پایین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای آهن سبک |
| سایز چرخ:: | 50 میلی متر |
کار سنگین چرخ آهن قرمز مرکز چرخ بال حامل تا 837lbs ظرفیت بار روی زینک رنگ
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| مرکز چرخ: | آهن |
| رنگ: | قرمز |
OEM 6x2 Inch Solid Silver Wheel Duty Heavy Duty Casters Casters Casters
| نام محصول: | YLcaster OEM 6x2 اینچ چرخه نقره ای جامد چدن سنگین کاستورهای ثابت صنعتی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای آهنی ثابت 6 اینچی سنگین |
| سایز چرخ:: | 6x2 اینچ |
200 میلی متر قطر 300 کیلوگرم ظرفیت چرخ های چرخ دستی چرخ فلزی چدنی
| نام محصول: | WBD چرخ کالسکه بزرگ 200 میلی متر قطر 300 کیلوگرم ظرفیت بار را تامین می کند کاستورهای سفت و سخت چدنی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سفت و سخت آهنی 200 میلی متری |
| سایز چرخ:: | 20 سانتی متر |
کاستورهای سنگین قطر چدن با قطر 125x50 میلی متر با نوک سوزن گریس
| نام محصول: | 125x50mm قطر چرخ چدنی هسته توخالی 230 کیلوگرم ظرفیت سنگین کاستورهای سفت و سخت تولید کننده چین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سفت و سخت آهنی 125x50 میلی متر |
| سایز چرخ:: | 125x50 میلی متر |
8 اینچ قطر بزرگ 660LBS ظرفیت بار ریخته گری چدن توخالی ورق ورق
| نام محصول: | YLcaster تولید کننده 8 اینچ Big Caster 660LBS با ظرفیت بالا ورق چرخ توخالی چرخدار صفحه سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای توخالی 8 اینچی سنگین |
| سایز چرخ:: | 8 اینچ |
8x2 اینچ چدن 300 کیلوگرم ظرفیت توخالی قفل گردان قفل های سنگین
| نام محصول: | YLcaster عمده فروشی 8 2 2 اینچ نقره ای چدنی 300 کیلوگرمی 300 کیلوگرم با ظرفیت بالا چرخ توخالی قفل چر |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای آهنی قفل کن بزرگ چرخ |
| سایز چرخ:: | 8 اینچ |
مرکز چرخ آهنی 100 میلیمتری چرخهای صنعتی سنگینکار با دوام و تحمل بار سنگین، تحرک روان و استحکام صنعتی را فراهم میکند.
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Type: | Heavy Duty Casters |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
چرخ آهن مرکز کار سنگین 100mm قطر با حامل توپ ماندگار برای عملکرد در حمل و نقل مواد
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
چرخ های کاستور 100 میلی متری چدن نقره ای 100 میلی متری برای مبلمان روی میز
| نام محصول: | چرخ چای 100 میلی متری چدن نقره ای 200 کیلوگرم نقره های سنگین سخت تولید کننده چین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سفت و سخت 100 میلی متری سنگین |
| سایز چرخ:: | 100MM |

