همه محصولات
کلید واژه ها [ iron ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
چرخ چرخدار آهن PU برای ظرفیت حمل بار برتر 100 میلی متر
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| نوع: | کاستورهای سنگین |
| رنگ: | قرمز |
چرخ های صنعتی با پیچ و سوراخ با طراحی سنگین و مرکز چرخ آهنین
| نوع: | کاستورهای سنگین |
|---|---|
| درمان سطح براکت: | روی رنگ شده است |
| یاتاقان: | بلبرینگ |
144 میلی متر پلی اورتان چرخ های سنگین چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو
| بلبرینگ چرخ: | بلبرینگ دوتایی |
|---|---|
| اندازه: | 100 میلی متر |
| طول کلی: | 144 میلی متر |
ظرفیت بار تا 837 پوند چرخ های سنگین با طول کلی 144 میلی متر و مرکز چرخ آهنی برای جابجایی بارهای سنگین
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
450-850 کیلوگرم ظرفیت بارگیری چرخ های پلی اورتان با نوع ترمز کل قفل و مواد چرخ آهن PU
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Height: | 194mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
چرخ های پولیوریتان از مواد آهن PU برای عملکرد صاف و دوامدار یک چرخ
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |
بدون علامت گذاری آهن ریخته هسته صنعتی سری Caster Swivel با چرخ لاستیک فولادی
| Housing Material: | Steel |
|---|---|
| Overall Height: | 3 Inches |
| Tread Type: | Non-Marking |
چرخ چدنی 75 میلی متری روی میز چنگال سیاه چنگال متوسط
| نام محصول: | ساخت چرخ های رومیزی چدنی چدنی متوسط 75 میلی متری نوع بشقاب سفت و سخت مشکی چنگال |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سخت چدنی |
| رنگ چرخ:: | اهن |
4x2 اینچ مبلمان هسته ای توخالی چرخ های چرخان 200 کیلوگرم ظرفیت بار
| نام محصول: | استفاده از مبلمان داغ Stlye 4x2 اینچ نقره ای توخالی چرخ چدنی چرخ های چرخ سنگین سنگین برای فروش |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای توخالی 4x2 اینچی |
| سایز چرخ:: | 4x2 اینچ |
چرخ های کاستور صنعتی ورق گردان 5 اینچی توخالی با هسته آهنی
| نام محصول: | WBD عمده فروشی سنگین 5 اینچ توخالی چرخ آهنی چرخ گردان ورق های صنعتی برای مبلمان |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای چرخان آهنی توخالی 5 اینچی |
| سایز چرخ:: | 5x2 اینچ |

