همه محصولات
کلید واژه ها [ iron ] همخوانی داشتن 252 محصولات.
چرخ داربست 8 اینچی با ساقه غلتکی جامد کاستور داربست لاستیکی چدنی
| نام محصول:: | چرخ داربست 8 اینچی با ساقه غلتکی جامد کاستور داربست لاستیکی چدنی |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | مشکی |
| جنس چرخ:: | آهن + لاستیک |
چرخهای 2 اینچی آهنی سنگین PU
| نام محصول: | چرخهای 2 اینچی آهنی سنگین PU |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای کم مشخصات سنگین |
| رنگ چرخ:: | قرمز + مشکی |
چرخش صاف PU آهن هسته حفره ای چرخ چرخ برای کاربردهای سنگین
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
CE چدن 88mm 132lbs ظرفیت چرخ دستی چرخ سنگین
| نام محصول:: | 88mm 132lbs ساقه ساقه همه چرخ چدنی چرخ چرخ چرخ دستی چرخ سنگین |
|---|---|
| جنس چرخ:: | چدن |
| نوع:: | چرخ های چرخ دستی سرویس غذا |
لوگوی کاستورهای سنگین 150 میلی متری آهنی قابل تنظیم است
| نام محصول: | آرم چرخ لاستیکی آلیاژ 150 میلی متری چرخ های سفارشی سفارشی برای فروش |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای لاستیکی محکم 6 اینچی |
| سایز چرخ:: | 6 اینچ |
چرخهای چرخدار چرخدار سنگین 100x50 میلیمتر چرخهای صفحه چرخشی 4 اینچی، لاستیک هستهای آهنی مشکی
| نام محصول: | چرخهای چرخدار چرخدار 4 اینچی 100x50mm |
|---|---|
| سبک:: | کاستور لاستیکی آهنی 100 میلی متری |
| سایز چرخ:: | 100 میلی متر |
کاستورهای قرمز آهنی PU 100 میلیمتری متوسط با دو ترمز
| نام محصول: | 100 میلیمتر با ظرفیت بالا کولرهای آهنی ترمز با قابلیت چرخش متوسط |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای وظیفه متوسط pu |
| رنگ چرخ:: | قرمز + سیاه |
6 اينچ قفل گيري چرخ دارها، 1350 کيلوگرمي ظرفيت چرخ هاي چرخ دار آهنين
| Product Name: | 6 inch top plate swivel large size cast iron core pu super heavy duty caster wheels customize |
|---|---|
| Style:: | Super heavy duty pu caster |
| Wheel Color:: | Red+Silver |
4 دستگاه آهنی چرخ "360 درجه" چرخ های سنگین 360 درجه
| نام محصول: | WBD Wholesales 4 "x2" Black Rubber Iron Core Swivel Plate 360 ° چرخان چرخ های سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای چرخشی لاستیکی 4 اینچی |
| سایز چرخ:: | 4 اینچ |
چرخهای لاستیکی سیاه و سفید 150x50 میلیمتری چرخهای چرخدار چرخهای چرخدار لاستیکی هسته چدنی
| نام محصول: | چرخ چرخ لاستیکی سیاه 150 در 50 میلی متر قفل چرخشی چرخ چدنی سنگین هسته چدنی لاستیک چرخ چرخ دستی چرخ د |
|---|---|
| سبک:: | کاستور ترمز جانبی 150 میلی متر |
| سایز چرخ:: | 150x50 میلی متر |

