همه محصولات
کلید واژه ها [ iron ] همخوانی داشتن 239 محصولات.
چدنی صنعتی 360 درجه چرخان چرخان 6 اینچی گردان
| نام محصول: | WBD چدن چرخ صنعتی 6 اینچی با سر چرخان چرخشی 360 درجه برای مبلمان فراهم می کند |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای آهنی 6 اینچی برای مبلمان |
| سایز چرخ:: | 6 اینچ |
کاستورهای قفل کننده با رزوه چدنی سنگین 75x32mm
| نام محصول: | EXW قیمت 75x32mm چدن جامد ساقه رزوه قفل چرخ چرخ چرخ چرخ دستی با وظیفه متوسط |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای ساقه قفل گردان چدنی |
| سطح براکت:: | درمان الکتروفورز |
چرخ پلی اورتان جهت دار 4 اینچی چدن 2816LBS چرخ PU جامد 4PCS
| نام محصول: | چرخ PU جامد 4PCS ظرفیت 2816LBS 4 اینچ ریخته گری ثابت جهت دار پلی اورتان |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای ثابت pu هسته آهنی hd |
| سایز چرخ:: | 4 اینچ |
چرخهای پلییورتانی چدنی با قفل چرخشی 3 اینچی چرخهای PU آهنی بادوام
| Product Name: | 3 Inch Swivel Locking Cast Iron Polyurethane Castors Durable Iron PU Wheels |
|---|---|
| Style:: | Medium duty casters iron pu |
| Wheel Color:: | Red+Black |
چرخ های سنگین آهن قرمز PU با ظرفیت بارگیری تا 837 پوند
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
|---|---|
| رنگ: | قرمز |
| مرکز چرخ: | آهن |
کار سنگین چرخ آهن قرمز مرکز چرخ بال حامل تا 837lbs ظرفیت بار روی زینک رنگ
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| نوع: | کاستورهای سنگین |
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
براکت های رنگ شده با روی، چرخ های سنگین با بلبرینگ و مرکز چرخ آهنی
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
|---|---|
| Type: | Heavy Duty Casters |
| Wheel Center: | Iron |
ISO9001 4 اینچ چدنی 154 پوند بارگیری چرخ های صنعتی
| نام محصول: | 4 اینچ 154 پوند پیچ ثابت صفحه پیچ پیچ سوراخ ساقه ریخته گری ریخته گری استاندارد استاندارد صنعتی چدن |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صنعتی استاندارد آهن |
| ظرفیت بار:: | 70 کیلوگرم |
چرخ های سنگین قرمز با مرکز چرخ آهن 837 پوند ظرفیت حمل
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
| Type: | Heavy Duty Casters |
کاستورهای سنگین بشقاب جهت دار آهنی سبز 150x50 میلی متر
| نام محصول: | WBD چرخهای آهنی هستهای با ابعاد 150x50 میلیمتر را تولید میکند. |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین ثابت pu 150x50mm |
| سایز چرخ:: | 150x50 میلی متر |

