همه محصولات
کلید واژه ها [ polyurethane swivel trolley wheels ] همخوانی داشتن 125 محصولات.
کاستورهای متوسط 154LBS با روکش چرخهای نرم بیصدا 4 اینچی صفحه چرخشی بلبرینگ
| نام محصول: | چرخهای نرم بیصدا 4 اینچی چرخهای بلبرینگ چرخشی صفحه چرخشی متوسط با روکش عمده فروشی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای پلی اورتان قرمز متوسط |
| رنگ چرخ:: | قرمز + سفید |
کار متوسط 300 پوند ظرفیت بار 5-3/4 اینچ ارتفاع چرخ های پلی اورتان خاکستری
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
|---|---|
| Load Capacity: | 300 Lbs |
| Wheel Color: | Gray |
PU 4 اینچ جایگزین 440LBS PP Core Heavy Duty Rasters Casters
| نام محصول: | فروش داغ 4 اینچ 440LBS ظرفیت PP Core PU صفحه چرخ قرمز سفت و سخت کارخانه ریخته گری سنگین چین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین 4 اینچی PU سفت و سخت |
| سایز چرخ:: | 4 اینچ |
چرخهای 3 اینچی فولادی ضد زنگ 304 چرخهای چرخدار تخت نوع چرخ نرم چرخهای ضد آب عمدهفروشی
| نام محصول: | چرخهای 3 اینچی فولادی ضد زنگ 304 چرخهای چرخدار تخت نوع چرخ نرم چرخهای ضد آب عمدهفروشی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای استیل 3 اینچی |
| نوع بلبرینگ:: | توپ x1 |
اندازه نصب 375 X 275 اینچ 3 تن سنگین PU چرخ چرخ صاف طراحی شده برای جابجایی و حمل و نقل تجهیزات سنگین
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
150mm چرخ اندازه پلی اورتان چرخ با ظرفیت بار 194mm ارتفاع 450-850kg ظرفیت بار
| Wheel Type: | Hollow Core |
|---|---|
| Wheel Width: | 2 Inches |
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
چرخ تک چرخ قرمز PU چرخ های پلی اورتان ارائه کل قفل نوع ترمز انتخاب کامل برای انبار و تجهیزات
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
194mm ارتفاع کل قفل ترمز نوع 3 تن سنگین وظیفه PU چرخ caster برای کاربردهای صنعتی سنگین وظیفه
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 5 Inches |
قطب آهن رنگ آمیزی سنگ سنگین چرخ چرخ دوقلو چرخ دوقلو 144mm طول
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
چرخ چرخ دوقلو صنعتی با حامل توپ سنگین با ترمز کل قفل
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Overall Height: | 7.5 Inches |

