همه محصولات
کلید واژه ها [ polyurethane swivel trolley wheels ] همخوانی داشتن 125 محصولات.
چرخ دستی 3 "ضد آب PU ثابت فولاد ضد زنگ Caster چرخ
| نام محصول: | 3in واگن برقی ضد آب از چرخ های کاستور فولادی ضد زنگ ثابت PU استفاده کنید |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای فولادی ضد زنگ ثابت pu |
| نوع بلبرینگ: | بلبرینگ |
چرخ چرخ دار صنعتی با ناقل ساده / چرخ TPR
| نوع نصب: | بشقاب |
|---|---|
| هسته چرخ: | پلاستیک |
| نوع ترمز: | قفل کامل، قفل چرخشی |
قرمز 198 پوند ظرفیت 5 کاستور پلی اورتان با ساقه نخ
| نام محصول: | 5 اینچ 198 پوند چرخان سفت و سخت صفحه پیچ پیچ ساقه رزوه ساقه pp core pu استاندارد کاستورهای صنعتی قرم |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صنعتی استاندارد PU |
| ظرفیت بار:: | 90 کیلوگرم |
40mm 110lbs Plate Swivel Double Brake Light Duty Casters
| نام محصول:: | 40mm 110lbs صفحه گردان دو ترمز pu وظیفه کاستورهای کارخانه |
|---|---|
| مواد:: | پلی اورتان+PP |
| یاتاقان:: | بلبرینگ |
کاستورهای چرخشی با هسته توخالی پی وی سی نارنجی نارنجی 5 اینچی با ترمز دوبل YLcaster
| نام محصول: | کاستورهای چرخشی با هسته توخالی پی وی سی نارنجی نارنجی 5 اینچی با ترمز دوبل YLcaster |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای کار متوسط |
| رنگ چرخ:: | نارنجی + مشکی |
چرخ چرخ سنگین آهن PU که شامل دو بارگیری توپ است که رولینگ صاف و ظرفیت بارگذاری بالا را تضمین می کند
| Size: | 100mm |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
چرخهای PU 2 اینچی ساقه رزوهدار چرخان قفل کناری قرمز چرخهای چرخدار نورانی
| نام محصول: | WBD لوازم 2 اینچی چرخهای PU چرخهای رزوهدار ساقه رزوهدار روشن، چرخهای چرخدار قفل جانبی رنگ قرمز |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای پوکی ساقه سبک |
| سایز چرخ:: | 2" |
چرخ آهن مرکز کار سنگین 100mm قطر با حامل توپ ماندگار برای عملکرد در حمل و نقل مواد
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
990LBS ظرفیت 6 اینچ PU Swivel Locking Silent Heavy Duty Casters
| نام محصول: | 990LBS ظرفیت 6 اینچ چرخ چرخ PU سبز قفل کننده چرخ های سنگین و بی صدا برای صنعتی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین قفل گردان 6 اینچی |
| سایز چرخ:: | 6 اینچ |
837 پوند ظرفیت چرخ چرخ صنعتی زنک رنگ آمیزی بروکت سطح درمان کار سنگین حمل و نقل دوام چرخ چرخ چرخ
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Overall Length: | 144mm |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |

