همه محصولات
کلید واژه ها [ polyurethane swivel trolley wheels ] همخوانی داشتن 123 محصولات.
عرض چرخ 50 میلی متر چرخ های نیلونی اضافی سنگین چرخ های چرخ های پلی اورتان ساخته شده برای کاربردهای صنعتی بار سنگین و تحرک
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
چرخهای پلیاورتان چرخشی 5 اینچی نایلونی هسته قرمز PU چرخهای چرخدار اروپایی عرضهکننده YLcaster
| نام محصول: | چرخهای پلیاورتان چرخشی 5 اینچی نایلونی هسته قرمز PU چرخهای چرخدار اروپایی عرضهکننده YLcaster |
|---|---|
| سبک:: | چرخ گردان اروپایی PU |
| سایز چرخ:: | 5 اینچ |
چرخ های سنگین پلی اورتان با دو بال بیئرینگ برای کالسکه ها 100 میلی متر
| مواد چرخ: | پلی اورتان |
|---|---|
| اندازه: | 100 میلی متر |
| بلبرینگ چرخ: | بلبرینگ دوتایی |
چرخ های چرخشی متوسط 5 اینچی PU با ترمز جانبی سفارشی سازی کنید
| نام محصول: | فروش داغ آمازون 5 اینچی گردان واقعی PU با ترمز جانبی ترمز متوسط وظیفه سفارشی سازی |
|---|---|
| سبک:: | 125 میلی متری چرخ دنده ای قفل کننده چرخ های متوسط |
| سایز چرخ:: | 125 میلی متر |
144 میلی متر پلی اورتان چرخ های سنگین چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو
| بلبرینگ چرخ: | بلبرینگ دوتایی |
|---|---|
| اندازه: | 100 میلی متر |
| طول کلی: | 144 میلی متر |
PU 75 میلیمتری کاستورهای سنگین پروفیل کم ، 500 کیلوگرم چرخ های پلی اورتان با ظرفیت بالا
| نام محصول: | 75x50mm 1100lbs 500kg ورق چدنی چرخ قرمز چرخه قرمز پروانه کم پروانه |
|---|---|
| سبک:: | چرخ های کاستور با مشخصات پایین و سنگین |
| رنگ چرخ:: | قرمز + سیاه |
125x32mm زرد PU قفل کننده رزوه دار ساقه متوسط
| نام محصول: | 125x32mm زرد PU چرخ گردان چرخ نرم قفل ساقه ساقه چرخ چرخ چرخ صنعتی تولید کنندگان چین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای کار متوسط pu stem |
| سایز چرخ:: | 125x32mm |
سر چرخشی پیچ و مهره 2 اینچی پی وی سی چرخ مشکی برای مبلمان
| نام محصول:: | 2 اینچ چرخ سیاه چرخ پی وی سی چرخ پیچ و مهره پیچ و مهره سر چرخان برای عمده فروشی مبلمان چین |
|---|---|
| مواد:: | پی وی سی / پلی اورتان |
| یاتاقان:: | بلبرینگ x2 |
چرخ دستی 3 "ضد آب PU ثابت فولاد ضد زنگ Caster چرخ
| نام محصول: | 3in واگن برقی ضد آب از چرخ های کاستور فولادی ضد زنگ ثابت PU استفاده کنید |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای فولادی ضد زنگ ثابت pu |
| نوع بلبرینگ: | بلبرینگ |
چرخ چرخ دار صنعتی با ناقل ساده / چرخ TPR
| نوع نصب: | بشقاب |
|---|---|
| هسته چرخ: | پلاستیک |
| نوع ترمز: | قفل کامل، قفل چرخشی |

