همه محصولات
کلید واژه ها [ polyurethane swivel trolley wheels ] همخوانی داشتن 117 محصولات.
چرخ های سبد خرید با رزوه 3 اینچی با ساقه خاکستری TPR کاستورهای OEM
| نام محصول:: | چرخ های سبد خرید با رزوه 3 اینچی با ساقه خاکستری TPR چرخان عمده فروشی |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | خاکستری |
| جنس چرخ:: | TPR |
880 پوند ظرفیت 8 X 2 چرخ کاستور ، چرخ های آلومینیومی پوشیدنی کاستور
| نام محصول: | 200 میلی متر 880 پوند چنگال سبز رنگ آلومینیومی با رنگ ترمز دو کاره با دو ترمز |
|---|---|
| سبک:: | کاستور آلومینیومی pu سنگین |
| رنگ چرخ:: | زرد تیره |
Height 194mm pu caster wheel featuring ball bearing smooth rolling caster wheel for warehouse trolleys and industrial
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Material: | PU+Iron |
150mm Wheel Size Polyurethane Casters Smooth Tread Durable Replacement Wheels Suitable for Heavy Load Carts and Equipment
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
چرخ های پولیوریتان از مواد آهن PU برای عملکرد صاف و دوامدار یک چرخ
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |
5 اینچ ارتفاع کلی 150 میلی متر چرخ های چرخ 2 اینچ برای کاربردهای صنعتی متنوع و سنگین
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
دوچرخه چرخدار PU سیاه 194mm ارتفاع برای دستکاری و حمل و نقل مواد انبار
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
چرخ های پلی اورتانی با پیچ صاف با ظرفیت حمل توپ 450 تا 850 کیلوگرم ایده آل برای انبار و برنامه های کاربردی
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
450-850 کیلوگرم ظرفیت بارگیری چرخ های پلی اورتان با نوع ترمز کل قفل و مواد چرخ آهن PU
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Height: | 194mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
بلبرینگ چرخشی 4 اینچی آلومینیومی پلی اورتان سنگین
| Product Name: | 4 Inch Heavy Duty Aluminium Polyurethane Castors Swivel Ball Bearing |
|---|---|
| Style:: | Aluminium pu Swivel casters |
| Wheel capacity:: | 320kg |

