همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty polyurethane trolley wheels ] همخوانی داشتن 84 محصولات.
عرض چرخ 50 میلی متر چرخ های نیلونی اضافی سنگین چرخ های چرخ های پلی اورتان ساخته شده برای کاربردهای صنعتی بار سنگین و تحرک
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
کار سنگین چرخ آهن قرمز مرکز چرخ بال حامل تا 837lbs ظرفیت بار روی زینک رنگ
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| مرکز چرخ: | آهن |
| رنگ: | قرمز |
ماشین آلات سنگین و فوق العاده سنگین با چرخ سیاه بهینه شده برای حرکت ماشین آلات سنگین و تجهیزات صنعتی
| Wheel Color: | Black |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Swivel Radius: | 3.5 Inches |
چرخهای چدنی 8 اینچی صفحه گردان سنگین آهنی PU چرخهای چرخدار صنعتی چرخهای چرخدار سبز
| عرض چرخ: | 2 اینچ |
|---|---|
| مصالح ساختمانی: | فولاد |
| تایپ کنید: | کاستورهای PU آهنی سنگین |
5 اینچ ارتفاع کلی 150 میلی متر چرخ های چرخ 2 اینچ برای کاربردهای صنعتی متنوع و سنگین
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Height: | 194mm |
چرخ چرخ سنگین آهن PU که شامل دو بارگیری توپ است که رولینگ صاف و ظرفیت بارگذاری بالا را تضمین می کند
| Size: | 100mm |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
5 اینچ ارتفاع کلی چرخ های پلی اورتان برای وظیفه سنگین 1000 پوند ظرفیت بارگیری توپ شامل
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
تخته نصب فوق العاده سنگین وظیفه Casters 4 X 4.5 اینچ اندازه صفحه 7.5 اینچ ارتفاع کلی ایده آل برای انبار
| Brake: | Front Brake |
|---|---|
| Caster Type: | Heavy Duty |
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
PU 75 میلیمتری کاستورهای سنگین پروفیل کم ، 500 کیلوگرم چرخ های پلی اورتان با ظرفیت بالا
| نام محصول: | 75x50mm 1100lbs 500kg ورق چدنی چرخ قرمز چرخه قرمز پروانه کم پروانه |
|---|---|
| سبک:: | چرخ های کاستور با مشخصات پایین و سنگین |
| رنگ چرخ:: | قرمز + سیاه |
چرخهای 2 اینچی آهنی سنگین PU
| نام محصول: | چرخهای 2 اینچی آهنی سنگین PU |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای کم مشخصات سنگین |
| رنگ چرخ:: | قرمز + مشکی |

