همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty polyurethane trolley wheels ] همخوانی داشتن 84 محصولات.
چرخ های سنگین پلی اورتان با دو بال بیئرینگ برای کالسکه ها 100 میلی متر
| مواد چرخ: | پلی اورتان |
|---|---|
| اندازه: | 100 میلی متر |
| بلبرینگ چرخ: | بلبرینگ دوتایی |
چرخ های پلی اورتانی با پیچ صاف با ظرفیت حمل توپ 450 تا 850 کیلوگرم ایده آل برای انبار و برنامه های کاربردی
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
چرخ دستی 5 2 2 اینچی پلی یورتان سبز تیره 400 کیلوگرمی چرخدار
| نام محصول: | چرخ پلی اورتان 400 کیلوگرمی چرخ گردان 400 کیلوگرمی نوع چرخشی 2 اینچ 5×2 اینچی چرخهای سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین چرخشی 5×2 اینچی |
| سایز چرخ:: | 5*2 اینچ |
چرخهای چرخدار چرخدار چرخاننده آج PU با ابعاد 8×2 اینچ با هسته آهنی 1188LBS پلی اورتان سنگین
| نام محصول: | چرخهای چرخدار چرخدار آج 8×2 اینچی PU با ظرفیت 1188LBS هستهای آهنی پلیاورتان سنگین چرخش 360 درجه |
|---|---|
| سبک:: | چرخ گردان سنگین PU |
| رنگ چرخ:: | سبز + مشکی |
کار سنگین 2.5 اینچ بولت سوراخ فاصله چرخ های چرخ 90-125mm برای کالسکه
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
3/4/5/6/8 اینچ نایلون اسپتال چرخ چرخ دار برای تجهیزات پزشکی
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| قطر چرخ: | 3/4/5/6/8 اینچ |
| مواد: | لاستیک/PU/نایلون/TPR |
چرخهای چرخدار صنعتی چرخدار چرخدار 8 اینچی قرمز PU با صفحه چرخشی نرم ترمز جانبی
| نام محصول: | چرخ PU قرمز 8 اینچی با صفحه نرم چرخشی ترمز جانبی چرخهای چرخدار چرخدار صنعتی سنگین |
|---|---|
| سبک:: | چرخ نرم چرخ های سنگین |
| ظرفیت چرخ:: | 660 پوند |
بلبرینگ چرخشی 4 اینچی آلومینیومی پلی اورتان سنگین
| Product Name: | 4 Inch Heavy Duty Aluminium Polyurethane Castors Swivel Ball Bearing |
|---|---|
| Style:: | Aluminium pu Swivel casters |
| Wheel capacity:: | 320kg |
مرکز چرخ آهنی 100 میلیمتری چرخهای صنعتی سنگینکار با دوام و تحمل بار سنگین، تحرک روان و استحکام صنعتی را فراهم میکند.
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Type: | Heavy Duty Casters |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
837 پوند ظرفیت بارگذاری کار سنگین چرخ های قرمز پلی اورتان چرخ های آهن مرکز
| رنگ: | قرمز |
|---|---|
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
| مرکز چرخ: | آهن |

