همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty polyurethane trolley wheels ] همخوانی داشتن 76 محصولات.
کار متوسط 300 پوند ظرفیت بار 5-3/4 اینچ ارتفاع چرخ های پلی اورتان خاکستری
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
|---|---|
| Load Capacity: | 300 Lbs |
| Wheel Color: | Gray |
چرخ های پولیوریتان از مواد آهن PU برای عملکرد صاف و دوامدار یک چرخ
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |
کالسکه های پلی اورتانی با هسته توخالی چرخ تک چرخ هموار با ارتفاع 194 میلی متر / 2 اینچ
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Height: | 194mm |
150mm چرخ اندازه پلی اورتان چرخ با ظرفیت بار 194mm ارتفاع 450-850kg ظرفیت بار
| Wheel Type: | Hollow Core |
|---|---|
| Wheel Width: | 2 Inches |
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
چرخ های آج خاکستری 5 اینچی 125 میلی متری توتال ترمز پی وی سی چرخ های متوسط با روکش گرد و غبار برای چرخ دستی
| نام محصول: | چرخ های آج خاکستری 5 اینچی 125 میلی متری توتال ترمز پی وی سی چرخ های متوسط با روکش گرد و غبار برای |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای قفل کننده متوسط با پوشش گرد و غبار |
| رنگ چرخ:: | خاکستری |
گلوله های گلوله ای برای مبلمان به رنگ زینک پوشانده شده
| Load Capacity: | 10-60 KG |
|---|---|
| Caster Type: | Ball Caters/Office Chair Caster/Transprent Caster |
| Application: | Furniture |
دوچرخه چرخدار PU سیاه 194mm ارتفاع برای دستکاری و حمل و نقل مواد انبار
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
چرخ های 3 اینچی فولادی با فاصله 2.5 اینچی
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
کار متوسط 4 اینچ Casters 3-1/2 اینچ شعاع چرخش محدوده دمای 0 تا 180 درجه فارنهایت
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Temperature Range: | 0 To 180 Degrees F |
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |

