همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty polyurethane trolley wheels ] همخوانی داشتن 84 محصولات.
1188LBS 200 میلی متر قطر با ظرفیت بالا و سخت گیرهای سنگین
| نام محصول: | چرخهای صنعتی سخت با ظرفیت 1188LBS با قطر 200 میلیمتر چرخهای سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سخت 200 میلی متری PU |
| سایز چرخ:: | 20 سانتی متر |
150mm چرخ اندازه Polyurethane Casters چرخ های جایگزین دوامدار مناسب برای ماشین آلات سنگین و تجهیزات
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Width: | 2 Inches |
چرخهای چرخ دستی دارای گواهی CE، سنگین، محدوده ارتفاع 90 میلیمتر تا 125 میلیمتر، ایدهآل برای چرخ دستی، صنعتی و جابجایی بارهای سنگین
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
چرخ های چرخ دار سنگین با حامل توپ 90mm-125mm
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| نوع: | ساقه رزوه ای / روکش بالایی |
| اندازه ساقه: | M12x15mm |
چرخ های ماشینی لاستیکی 3/4/5/6/8 اینچی با نردبان گلوله ای صاف
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
چرخ آهن مرکز کار سنگین 100mm قطر با حامل توپ ماندگار برای عملکرد در حمل و نقل مواد
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
چرخ سنگین 100 میلی متری PU چرخ سنگین
| نام محصول:: | قطر 100mm 1/2-13x4/5 نخ دار ساقه سیاه آبی گلوله ای حامل pu چرخ های چرخ دار |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | آبی تیره |
| جنس چرخ:: | PU/پلی اورتان |
چرخهای چرخنده مبلمان با بلبرینگ، چرخهای PP نایلون TPR PU لاستیکی، مهندسی شده برای حرکت روان و ظرفیت بار سنگین
| Color: | White/ Black/ Red/ Yellow/ Green/ Blue/ Brown Etc |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Feature: | Environmental Friendly |
قطر 100 میلی متر ساقه رزوه ای 1/2-13x4/5 یاتاقان توپی آبی تیره چرخ های چرخ های چرخ دستی خرید PU
| نام محصول:: | قطر 100 میلی متر ساقه رزوه ای 1/2-13x4/5 یاتاقان توپی آبی تیره چرخ های چرخ های چرخ دستی خرید PU |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | آبی تیره |
| جنس چرخ:: | PU/پلی اورتان |
فاصله سوراخ پیچ 25 اینچ چرخ های چرخ دستی با طراحی سنگین برای چرخ دستی با صفحه 4 در 45 اینچ و محکم
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |

