همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty polyurethane trolley wheels ] همخوانی داشتن 76 محصولات.
چرخهای چرخدار نایلونی ضد آب 4 اینچی فولادی ضد زنگ
| Product Name: | 4 Inch Swivel Stainless Steel Nylon Castors Water-proof Trolley Wheels |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای نایلونی استیل ضد زنگ |
| Wheel Material:: | Nylon |
چرخ های پلیوریتان با ناقل توپ با ترمز کل قفل و چرخ های هسته ای توخالی
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
| Wheel Material: | PU+Iron |
سبک چرخ تک چرخ قرمز PU چرخ پلی اورتان Casters کل قفل نوع ترمز مواد دوام
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
چرخ دستی چرخدار صنعتی 2 اینچی PU Heavy چرخ گردان با بلبرینگ
| نام محصول: | چرخهای چرخشی 6×2 اینچی سبز صنعتی چرخشکنهای سنگین برای چرخ دستیهای سنگین |
|---|---|
| سبک:: | 6x2 اینچ پویبل چرخ دار سنگین وظیفه |
| سایز چرخ:: | 6*2 اینچ |
چرخ های چرخدار شفاف PU برای مبلمان با ظرفیت بار 10-60 کیلوگرم
| استفاده: | مسکن / دفتر / کابینت های کوچک / تخت نوزاد / چرخ دستی |
|---|---|
| رنگ: | سفید / سیاه / قرمز / زرد / سبز / آبی / قهوه ای و غیره |
| ویژگی: | دوستدار محیط زیست |
880 پوند ظرفیت 8 X 2 چرخ کاستور ، چرخ های آلومینیومی پوشیدنی کاستور
| نام محصول: | 200 میلی متر 880 پوند چنگال سبز رنگ آلومینیومی با رنگ ترمز دو کاره با دو ترمز |
|---|---|
| سبک:: | کاستور آلومینیومی pu سنگین |
| رنگ چرخ:: | زرد تیره |
3 اینچ 4 اینچ 5 اینچ سبد خرید نرم TPR چرخ چرخ های توخالی کینگ پین توخالی کاستورهای چرخشی سوراخ پیچ خاکستری
| نام محصول:: | 3 اینچ 4 اینچ 5 اینچ نرم TPR سبد خرید چرخ چرخ های توخالی کینگ پین توخالی کاستورهای چرخشی سوراخ پیچ خ |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | خاکستری |
| جنس چرخ:: | TPR |
ارتفاع 194mm چرخ چرخدار پویا با حامل توپ چرخ چرخدار صاف برای کارتن های انبار و صنعتی
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Material: | PU+Iron |
450-850 کیلوگرم ظرفیت بارگیری چرخ های پلی اورتان با نوع ترمز کل قفل و مواد چرخ آهن PU
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Height: | 194mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
چرخ تک چرخ قرمز PU چرخ های پلی اورتان ارائه کل قفل نوع ترمز انتخاب کامل برای انبار و تجهیزات
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |

