همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty rubber caster wheel ] همخوانی داشتن 233 محصولات.
چرخ چرخ داربست فوق سبک برای داربست های فولادی
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Manufacturer: | Ylcaster |
| Stem Material: | Solid Steel Core |
کاستورهای لاستیکی الاستیک 150 میلیمتری سنگین با 462 پوند بارگیری صفحه گردان
| Product Name: | 200mm 462lbs top plate swivel steel core rubber heavy duty casters with total brake |
|---|---|
| Style:: | Elastic rubber heavy duty caster |
| رنگ:: | طلایی + خاکستری |
125mm 350kg ظرفیت پلت فرم Trolley کار سنگین casters عمده فروشی caster صنعتی
| نام محصول: | کاستورهای سنگین چرخ دستی چرخ دستی با ظرفیت 350 کیلوگرم مشکی PP تولید کننده چین |
|---|---|
| Style:: | 350kg pp rigid heavy duty casters |
| Wheel size:: | 125mm |
زینک پوشانده داخل لاستیک 2 اینچ قطر چرخ 46mm چرخ برای حرکت سنگین وظیفه
| Wheel Width: | 46mm |
|---|---|
| Capacity: | 264lbs |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
200 میلی متر 462 پوند کاستورهای سنگین با ترمز کامل
| نام محصول: | 200 میلی متر 462 پوند ورق بالا فولاد چرخان لاستیکی کاستورهای سنگین با ترمز کامل |
|---|---|
| سبک:: | کاستور لاستیکی با هسته اصلی فولادی |
| درمان براکت:: | کاتافورز |
6 اینچ 300 کیلوگرم Loading Thermoplastic Rubber Wheels Anti Static
| نام محصول: | کاستورهای ضد الکتریسیته ساکن لاستیک گرمانرم 6 اینچی 300 کیلوگرمی عمده فروشی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای ضد الکتریسیته ساکن tpr سنگین |
| جنس چرخ:: | هسته TPR+PP |
بلبرینگ آهنی سیاه بلبرینگ لاستیکی تک چرخ 100mm 125mm 150mm 200mm برای کاستورهای سنگین
| نام محصول: | 100 میلی متر 125 میلی متر 150 میلی متر 200 میلی متر بلبرینگ آهنی سیاه تک چرخ لاستیکی برای کاستورهای |
|---|---|
| سبک:: | چرخ لاستیکی آهنی |
| سایز چرخ:: | 100/125/150/200 میلی متر |
چرخ های لاستیکی فولادی سنگین با ظرفیت 264 پوند 3 اینچ ارتفاع چرخ های صاف
| Feature: | Steel Covers |
|---|---|
| Housing Material: | Steel |
| Overall Height: | 3 Inches |
کاستورهای لاستیکی جامد آلومینیومی با ظرفیت 200x50mm مشکی 660LBS
| نام محصول: | عمده فروشی 200x50 میلی متر چرخ سیاه چرخ 660LBS ظرفیت سخت و سنگین آلومینیومی لاستیک کاستورهای لاستیکی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صنعتی اروپایی از نوع لاستیکی سفت و سخت آلومینیومی |
| سایز چرخ:: | 200 میلی متر |
200x50mm 550LBS صفحه نرم گردان چرخان لاستیک آهنی مشکی چرخ های چرخ دستی دوبل ترمز سنگین
| نام محصول: | 200x50mm 550LBS چرخ نرم صفحه چرخان چرخان لاستیک آهنی سیاه و سفید چرخ چرخ ترمز دوگانه سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستور قفل دار لاستیکی مشکی |
| سایز چرخ:: | 200x50mm |

