همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty rubber caster wheel ] همخوانی داشتن 233 محصولات.
چرخ های داربست دوقلو بارگذاری 200/250kg کاربردهای سنگین
| Application: | Transportation |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
چرخ چرخ لاستیکی بزرگ 8 اینچی قفل جانبی قفل چرخ دار توخالی سنگین برای چرخ دستی های صنعتی
| نام محصول: | چرخ چرخ لاستیکی بزرگ 8 اینچی قفل جانبی قفل چرخ دار توخالی سنگین برای چرخ دستی های صنعتی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین چرخشی لاستیکی توخالی |
| سایز چرخ:: | 8 اینچ |
200/250kg ظرفیت فولاد جامد هسته صنعت چرخ چرخ دار چرخ دار با زنک Palated براکت
| درمان سطح براکت: | زینک کامدار |
|---|---|
| مواد چرخ: | PP/PVC/PU/لاستیک |
| درخواست: | حمل و نقل |
چرخ های سنگین با صفحه 4 × 4.5 اینچ
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
چرخ های چرخ دار 50 میلی متری داربست صنعتی با نردبان های رول
| Wheel Material: | PP/PVC/PU/Rubber |
|---|---|
| Wheel Width: | 50mm |
| Type: | Swivel/Rigid/Double Brake |
150 میلی متر چرخاننده سبز Tpr آج چرخ های سنگین با قفل دوگانه
| Product Name: | 150mm swivel plate green tpr tread heavy duty casters with dual lock |
|---|---|
| Style:: | Green TPR heavy duty swivel caster |
| Wheel Color:: | Green |
چرخ های بدون صدا با ظرفیت بارگذاری بالا برای کاربردهای صنعتی
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
چرخ آهن مرکز چرخ های سنگین وظیفه قرمز ظرفیت حمل تا 837 پوند برای بارهای سنگین
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
|---|---|
| درمان سطح براکت: | روی رنگ شده است |
| ظرفیت چرخ: | ۸۳۷ پوند |
125 میلی متر 550 پوند ظرفیت کاستورهای سنگین لاستیکی دو ترمز عمده فروشی
| Product Name: | 125mm 550lbs top plate swivel aluminium core rubber heavy duty casters with double brake |
|---|---|
| Style:: | Aluminium rubber heavy duty caster |
| رنگ چرخ:: | مشکی + نقره ای |
لاستیک 150 میلی متر 510 پوند بارگیری کاستورهای سنگین با ترمز جانبی
| نام محصول: | 150 میلی متر 510 پوند صفحه اصلی چرخان از جنس لاستیک هسته ای کاستورهای سنگین با ترمز جانبی |
|---|---|
| سبک:: | کاستور سنگین لاستیکی آهنی |
| سایز چرخ:: | 5 اینچ x2 اینچ |

