همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty trolley caster wheels ] همخوانی داشتن 253 محصولات.
کاستورهای لاستیکی الاستیک 150 میلیمتری سنگین با 462 پوند بارگیری صفحه گردان
| Product Name: | 200mm 462lbs top plate swivel steel core rubber heavy duty casters with total brake |
|---|---|
| Style:: | Elastic rubber heavy duty caster |
| رنگ:: | طلایی + خاکستری |
880 پوند ظرفیت 8 X 2 چرخ کاستور ، چرخ های آلومینیومی پوشیدنی کاستور
| نام محصول: | 200 میلی متر 880 پوند چنگال سبز رنگ آلومینیومی با رنگ ترمز دو کاره با دو ترمز |
|---|---|
| سبک:: | کاستور آلومینیومی pu سنگین |
| رنگ چرخ:: | زرد تیره |
لاستیک الاستیک 6 اینچ قفل کننده چرخ های چرخان ، ISO9001 لاستیک سخت لاستیک چرخ
| نام محصول: | کاستورهای سنگین لاستیکی الاستیک سیاه و سفید 6 اینچی گردان با قفل سفت و محکم طلایی pp |
|---|---|
| سبک:: | کاستور سنگین لاستیکی الاستیک pp |
| رنگ:: | طلا + مشکی |
چرخ های بدون صدا با ظرفیت بارگذاری بالا برای کاربردهای صنعتی
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
200-500kg ظرفیت چرخ های چرخ دار چرخ دار 3/4/5/6/8 اینچ
| ارتفاع: | 90mm تا 125mm |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | 200-500 کیلوگرم |
| نوع: | ساقه رزوه ای / روکش بالایی |
چرخ چرخ سنگین TPR برای تجهیزات سنگین در محیط های صنعتی
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
4/5/6/8 اینچ Ball Bearing Swivel Rigid Locking Trolley Cart Wheels Threaded Stem Top Plate Mounted چرخ های چرخ دار و چرخ دار و چرخ دار و چرخ دار
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| کوه: | چرخشی، سفت و سخت، قفل کننده |
| قطر چرخ: | 3/4/5/6/8 اینچ |
چرخ های تراک متراکم سنگین 90MM-125MM چرخش / سفت / قفل
| Usage: | Trolley Cart |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
ارتفاع 194mm چرخ چرخدار پویا با حامل توپ چرخ چرخدار صاف برای کارتن های انبار و صنعتی
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Material: | PU+Iron |
چرخ های چرخ چرخ چرخ 90 میلی متر لاستیکی
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |

