همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty trolley caster wheels ] همخوانی داشتن 247 محصولات.
چرخهای چرخدار پلاستیکی چرخان 3 اینچی 4 اینچی چرخهای چرخ دستی رنگ سفید با ترمز
| نام محصول: | چرخهای چرخدار پلاستیکی چرخان 3 اینچی 4 اینچی چرخهای چرخ دستی رنگ سفید با ترمز |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای پلاستیکی متوسط |
| رنگ چرخ:: | سفید |
2 اینچ 70 کیلوگرم چرخ کمر با مشخصات کم برای ماشین آلات صنعتی
| نام محصول: | 2 اینچ 154 پوند 70 کیلوگرمی پلاستیکی چرخ گرد پلاستیکی سیاه و سفید برای دستگاه های صنعتی |
|---|---|
| سبک:: | چرخ های پلاستیکی کم ارتفاع |
| قطر چرخ:: | 50 میلی متر |
چرخ های 3 اینچی فولادی با فاصله 2.5 اینچی
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
قطب آهن رنگ آمیزی سنگ سنگین چرخ چرخ دوقلو چرخ دوقلو 144mm طول
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
گلوله های گلوله ای برای مبلمان به رنگ زینک پوشانده شده
| Load Capacity: | 10-60 KG |
|---|---|
| Caster Type: | Ball Caters/Office Chair Caster/Transprent Caster |
| Application: | Furniture |
چرخهای ترمز جانبی قفسه خشک کن 880LBS 6 اینچ چرخکننده فنولیک
| نام محصول: | 6 اینچ چرخ خشک کن چرخ چرخ گردان ترمز جانبی مقاوم در برابر حرارت کاستورهای صنعتی تامین کننده چین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای قفسه خشک کن 6 اینچی |
| قطر چرخ:: | 6 اینچ |
موشک های سازگاری با مبلمان با نوع نصب صفحه طراحی شده برای تحمل بارهای سنگین و اطمینان از تحرک صاف در مبلمان
| Loaded Capacity: | 600KG |
|---|---|
| Wheel Material: | PA |
| Wheel Width: | 2 |
3 اینچ عرض چرخ 5-3/4 اینچ ارتفاع کلی برای کاربردهای سنگین
| اندازه سوراخ پیچ: | 1/4 اینچ |
|---|---|
| رنگ چرخ: | خاکستری/ قرمز/ آبی/ نارنجی/ سبز/ سفید |
| قطر چرخ: | 4 اینچ |
660 پوند ظرفیت 90x60cm پلت فرم تاشو چرخ دستی سنگین
| نام محصول:: | 90x60cm اندازه 660lbs ظرفیت سبز پلی پروپیلن پلت فرم تاشو چرخ دستی های عمده فروشی |
|---|---|
| مواد:: | پلی پروپیلن |
| قطر چرخ:: | 5 اینچ |

