همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty trolley caster wheels ] همخوانی داشتن 253 محصولات.
125mm 350kg ظرفیت پلت فرم Trolley کار سنگین casters عمده فروشی caster صنعتی
| نام محصول: | کاستورهای سنگین چرخ دستی چرخ دستی با ظرفیت 350 کیلوگرم مشکی PP تولید کننده چین |
|---|---|
| Style:: | 350kg pp rigid heavy duty casters |
| Wheel size:: | 125mm |
چرخ دستی چرخدار صنعتی 2 اینچی PU Heavy چرخ گردان با بلبرینگ
| نام محصول: | چرخهای چرخشی 6×2 اینچی سبز صنعتی چرخشکنهای سنگین برای چرخ دستیهای سنگین |
|---|---|
| سبک:: | 6x2 اینچ پویبل چرخ دار سنگین وظیفه |
| سایز چرخ:: | 6*2 اینچ |
چرخ های انعطاف پذیر چرخ 6 اینچی آلومینیومی چرخ های سنگین
| نام محصول: | چرخ های چرخ دار با ظرفیت بالا 6 اینچی هسته آلومینیومی PU برای فروش. |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای ثابت pu آلومینیومی 6 اینچی |
| سایز چرخ:: | 6 اینچ |
چرخهای ترمز جانبی آج روی چرخهای هستهای سنگین چرخهای واگن برقی 5 اینچی
| نام محصول: | چرخهای ترمز جانبی پی وی سی خاکستری 5 اینچی آج روی چرخهای اصلی چرخهای واگن برقی برای عمدهفروشیها |
|---|---|
| سبک:: | قفل جانبی کاستورهای پی وی سی 5 اینچی |
| ساخت و ساز:: | جوش داده شده |
چرخ های 100 میلی متری TPR چرخ سنگین با ساقه مربع
| نام محصول:: | چرخ های چرخ دستی چرخ دستی مواد غذایی خاکستری ساقه مربعی با قطر 100 میلی متر با پوشش گرد و غبار |
|---|---|
| جنس چرخ:: | TPR+PP |
| نوع:: | چرخ های چرخ دستی چرخ دستی غذا |
چرخ های چرخ دستی چرخدار صفحه گردان 6 اینچی پی وی سی سنگین
| نام محصول: | چرخ های چرخ دستی چرخدار صفحه گردان 6 اینچی پی وی سی سنگین |
|---|---|
| سبک:: | چرخ گردان سنگین pvc آج قوس دار |
| رنگ چرخ:: | قرمز + مشکی |
CE چدن 88mm 132lbs ظرفیت چرخ دستی چرخ سنگین
| نام محصول:: | 88mm 132lbs ساقه ساقه همه چرخ چدنی چرخ چرخ چرخ دستی چرخ سنگین |
|---|---|
| جنس چرخ:: | چدن |
| نوع:: | چرخ های چرخ دستی سرویس غذا |
چرخ نرم ساقه مربعی 4 اینچی چرخ دستی غذای TPR خاکستری چرخ کالسکه سنگین با ترمز
| نام محصول:: | چرخ نرم ساقه مربعی 4 اینچی چرخ دستی غذای TPR خاکستری چرخ کالسکه سنگین با ترمز |
|---|---|
| جنس چرخ:: | TPR + پلاستیک |
| نوع:: | چرخ های چرخ دستی چرخ دستی غذا tpr |
ISO9001 PP 44lbs Loading 75mm چرخ دستی چرخ سنگین
| نام محصول:: | 75 میلی متر 44 پوند تمام چرخ های چرخ دستی چرخ دستی چرخ سنگین وظیفه سنگین |
|---|---|
| جنس چرخ:: | PP |
| نوع:: | چرخ های چرخ دستی چرخ دستی مواد غذایی |
837 پوند ظرفیت بارگذاری کار سنگین چرخ های قرمز پلی اورتان چرخ های آهن مرکز
| رنگ: | قرمز |
|---|---|
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
| مرکز چرخ: | آهن |

