همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty trolley caster wheels ] همخوانی داشتن 247 محصولات.
چرخ های چرخدار شفاف PU برای مبلمان با ظرفیت بار 10-60 کیلوگرم
| استفاده: | مسکن / دفتر / کابینت های کوچک / تخت نوزاد / چرخ دستی |
|---|---|
| رنگ: | سفید / سیاه / قرمز / زرد / سبز / آبی / قهوه ای و غیره |
| ویژگی: | دوستدار محیط زیست |
WBD 4-پاک کار سنگین نایلون چرخ های هسته جامد با ظرفیت 100 پوند
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
|---|---|
| Caster Type: | American |
| Quantity: | 4 |
چرخ چرخنده مبلمان بلبرینگ برای چرخ های 3 تا 5 اینچی عملکرد طولانی مدت
| Application: | Furniture |
|---|---|
| Load Capacity: | 10-60 KG |
| Caster Type: | Ball Caters/Office Chair Caster/Transprent Caster |
چرخ های شفاف PU برای حرکت صاف مبلمان سازگار با محیط زیست
| رنگ: | سفید / سیاه / قرمز / زرد / سبز / آبی / قهوه ای و غیره |
|---|---|
| نوع کاستور: | توليد کننده توپ/ توليد کننده صندلي اداري/ توليد کننده شفاف |
| ویژگی: | دوستدار محیط زیست |
بلند کردن سریع و آسان با مواد چرخ فولاد سبز بلند کردن جک بالا
| اندازه بشقاب بالا: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| ارتفاع بار: | 148/176/204/248mm |
| درمان سطح: | آبکاری گالوانیزه |
قفل کف نوع لگن سبز برای بار سنگین و افزایش ثبات
| درمان سطح: | آبکاری گالوانیزه |
|---|---|
| اندازه بشقاب بالا: | 100*100*85*85 |
| ظرفیت حمل: | 300 کیلوگرم |
صفحه پلی پروپیلن فولاد ضد زنگ برای کاربردهای صنعتی سنگین
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Wheel Size: | 4 Inch |
700 کیلوگرم بارگیری 80x80mm پالت کامیون غلتک چرخ پلی پروپیلن
| نام محصول: | 80x80mm 700kg شرکت پلی پروپیلن عقب پالت چرخ کامیون عمده فروشی |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | رنگ بژ |
| سایز چرخ:: | 80x80 میلی متر |
دوچرخه چرخدار PU سیاه 194mm ارتفاع برای دستکاری و حمل و نقل مواد انبار
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
ماشین حمل و نقل تاشو سنگین با ظرفیت حمل تا 500 کیلوگرم 90 سانتی متر
| Platform Size: | 90cm X 60cm |
|---|---|
| Load Capacity: | 300kg-500KG |
| Total Height: | 90cm |

