همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty trolley caster wheels ] همخوانی داشتن 253 محصولات.
نوع صفحه بالا نصب چرخ های فولادی فولادی برای ویژگی بالرایس بالرایس
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
500 پوند ظرفيت بار برد فولاد ضد زنگ با زينک پوشش داده شده و 0.25 اينچ ضخامت صفحه
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Capacity: | 110kg |
| Overall Height: | 5 Inches |
کاستورهای 5 اینچی SS با قفل جانبی کاستورهای صفحه نایلونی جامد سفارشی
| نام محصول: | کاستورهای SS نوع اقتصادی 5 اینچی با قفل جانبی کاستورهای صفحه نایلونی جامد سفارشی چین |
|---|---|
| سبک:: | چرخ های ترمز جانبی SS |
| نوع بلبرینگ:: | نوع ساده |
4 اینچ چرخ اندازه نایلون Medical Casters برای پلی پروپیلن با مواد براکت
| اندازه چرخ: | 4 اینچ |
|---|---|
| رنگ: | سفید + خاکستری |
| نوع: | بشقاب |
3 اینچ طبي تخته رولر 275lbs ظرفیت بار دقیق توپ حامل نایلون براکت
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
| Type: | Plate |
چرخهای چرخهای سبد غذای TPR ساقه منبسط شونده 4 اینچی چرخهای چرخدار نوع نرم برای چرخ دستیهای خدماتی سازنده چین
| نام محصول:: | چرخهای چرخهای سبد غذای TPR ساقه منبسط شونده 4 اینچی چرخهای چرخدار نوع نرم برای چرخ دستیهای خدما |
|---|---|
| جنس چرخ:: | TPR + هسته پلاستیکی |
| نوع:: | ساقه در حال گسترش چرخ گاری غذا |
چرخ های خاکستری سفید 3 اینچی با بالر های دقیق
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Material: | Stainless Steel |
5- اینچ، 6- اینچ، 8- اینچ بهار شوک-جذب کننده، شوک مقاوم، لباس مقاوم، ماندگار و جهانی
| حالت کاربری: | پا |
|---|---|
| مواد پله: | پلاستیک |
| نوع پلاستیک: | PU و آهن |
چرخ های سبک زینک پوشانده شده / چرخ های چرخدار TPR چرخ صاف 19-24mm چرخ
| تمومش کن: | روکش روی |
|---|---|
| آج چرخ: | صاف |
| هسته چرخ: | پلاستیک |

