همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] همخوانی داشتن 181 محصولات.
ظرفیت حمل 100 تا 300 کیلوگرم چرخ های چرخدار لاستیکی نرم نارنجی ایده آل برای کاربردهای داخلی و خارجی راه حل دوامدار و چرخدار
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
|---|---|
| Application: | Industry |
| Feature: | Customable |
سبک چرخ تک چرخ قرمز PU چرخ پلی اورتان Casters کل قفل نوع ترمز مواد دوام
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
| Wheel Type: | Hollow Core |
چرخ های پولیوریتان از مواد آهن PU برای عملکرد صاف و دوامدار یک چرخ
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
|---|---|
| Style: | Single Wheel |
| Overall Height: | 5 Inches |
چرخ های فولادی 100-300 کیلوگرم ظرفیت بار با 3-8 چرخ لاستیکی
| درخواست: | صنعت |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | 100-300 کیلوگرم |
| ویژگی: | قابل سفارشی شدن |
بلند کردن سریع و آسان با مواد چرخ فولاد سبز بلند کردن جک بالا
| اندازه بشقاب بالا: | 100*100*85*85 |
|---|---|
| ارتفاع بار: | 148/176/204/248mm |
| درمان سطح: | آبکاری گالوانیزه |
چرخهای بلبرینگدار با پایه برای مبلمان کابینتهای کوچک در چرخ دستیها و محفظهها
| Feature: | Environmental Friendly |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
وزن واحد 4 کیلوگرم 5 کیلوگرم چرخهای لاستیکی با قابلیت سفارشیسازی، آج بدون علامت، چرخهای با غلتش روان برای انبار و کاربردها
| Application: | Industry |
|---|---|
| Color : | Black/Blue/ Green |
| Wheel Material: | Steel+Rubber/Rubber + PP Core |
چرخ چرخ دار صنعتی با ناقل ساده / چرخ TPR
| نوع نصب: | بشقاب |
|---|---|
| هسته چرخ: | پلاستیک |
| نوع ترمز: | قفل کامل، قفل چرخشی |
کالسکه های پلی اورتانی با هسته توخالی چرخ تک چرخ هموار با ارتفاع 194 میلی متر / 2 اینچ
| Style: | Single Wheel |
|---|---|
| Wheel Type: | Hollow Core |
| Height: | 194mm |
لوله های فولادی خاکستری خفیف کل قفل چرخش 19-24mm چرخ صاف -20 تا 100.C
| نوع ترمز: | قفل کامل، قفل چرخشی |
|---|---|
| محدوده دما: | -20 تا +100 درجه سانتیگراد |
| شعاع چرخشی: | 2-4 اینچ |

