همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] همخوانی داشتن 124 محصولات.
0.25 اینچ ضخامت صفحه فولاد ضد زنگ با نوع ترمز کل قفل و عرض چرخ 45 میلی متری
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
زینک پوشانده داخل لاستیک 2 اینچ قطر چرخ 46mm چرخ برای حرکت سنگین وظیفه
| Wheel Width: | 46mm |
|---|---|
| Capacity: | 264lbs |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |
چرخ های خاکستری سفید 3 اینچی با بالر های دقیق
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Material: | Stainless Steel |
چرخ های بار متوسط زینک پوشیده با چرخ های 4 اینچی
| Bearing Type: | Ball Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
| Bolt Hole Size: | 1/4 Inch |
سنگ شکن های اصلی چرخ بال بیئرینگ American Type Plate Mounting 2
| Wheel Material: | PA |
|---|---|
| Installation Method: | Screw-In |
| Bearing Type: | Ball |
نوع صفحه بالا نصب چرخ های فولادی فولادی برای ویژگی بالرایس بالرایس
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
90mm ارتفاع 5 اینچ بولت سوراخ casters با 200kg 300kg 400kg 500kg ظرفیت بار
| اندازه ساقه: | M12x15mm |
|---|---|
| یاتاقان: | بلبرینگ |
| ظرفیت حمل: | 200-500 کیلوگرم |
پوليورتان خاکستري 4 اينچ چرخ چرخ دار با ظرفيت حمل 300 پوند
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |

