همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] همخوانی داشتن 181 محصولات.
چرخ چدنی 75 میلی متری روی میز چنگال سیاه چنگال متوسط
| نام محصول: | ساخت چرخ های رومیزی چدنی چدنی متوسط 75 میلی متری نوع بشقاب سفت و سخت مشکی چنگال |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سخت چدنی |
| رنگ چرخ:: | اهن |
چرخهای پلیاورتان با قابلیت چرخش و قفل، تکچرخ با بلبرینگ، ایدهآل برای کاربردهای جابجایی و حمل مواد
| Wheel Size: | 150mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Wheel Material: | PU+Iron |
دوچرخه چرخدار PU سیاه 194mm ارتفاع برای دستکاری و حمل و نقل مواد انبار
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
چرخ تک چرخ قرمز PU چرخ های پلی اورتان ارائه کل قفل نوع ترمز انتخاب کامل برای انبار و تجهیزات
| Wheel Width: | 2 Inches |
|---|---|
| Tread Type: | Smooth |
| Height: | 194mm |
کاسترهای مناسب برای نصب صفحه ای برای مبلمان، کاسترهای با ظرفیت بار سنگین که غلتش روان و دوام طولانی را فراهم می کنند
| Quantity: | 4 |
|---|---|
| Manufacturer: | WBD |
| Compatibility: | Furniture |
0.25 اینچ ضخامت صفحه فولاد ضد زنگ با نوع ترمز کل قفل و عرض چرخ 45 میلی متری
| Bracket Feature: | Bouble Ballrace |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
مجموعه ای از 4 نایلون بال بیئر 2 چرخ هسته جامد با پیچ در نصب
| Caster Type: | American |
|---|---|
| Mounting Type: | Plate |
| Wheel Material: | PA |
زینک پوشانده داخل لاستیک 2 اینچ قطر چرخ 46mm چرخ برای حرکت سنگین وظیفه
| Wheel Width: | 46mm |
|---|---|
| Capacity: | 264lbs |
| Wheel Diameter: | 2 Inches |

