همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] همخوانی داشتن 127 محصولات.
قفل کردن چرخ های تراک چرخ های سنگین کار سنگین کار سنگین
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
چرخ های چرخ دار سنگین با حامل توپ 90mm-125mm
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| نوع: | ساقه رزوه ای / روکش بالایی |
| اندازه ساقه: | M12x15mm |
TPR Bolt Hole Spacing 2.5 Inch چرخ های ماشین آلات سنگین صنعتی 8 اینچ
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
چرخ های سنگین با صفحه 4 × 4.5 اینچ
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
Threaded Stem Trolley Casters Wheels for Stable and Secure Transport 3/4/5/6/8 Inches Wheel Diameter
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |
Heavy Duty Trolley Cart Caster Wheels 3 Inch Steel for Heavy Loads and Rough Terrain
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Load Capacity: | 200-500kg |
چرخ ها چرخ لاستیکی سنگین قطر 8 اینچ ارتفاع 125 میلی متر
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
چرخ کالسکه چرخدار پلی اورتان قرمز با آج تخت 8 اینچی برای چرخ دستی های صنعتی
| نام محصول: | چرخ کالسکه چرخدار پلی اورتان قرمز با آج تخت 8 اینچی برای چرخ دستی های صنعتی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین چرخشی 8 اینچی |
| سایز چرخ:: | 8 اینچ |
500 کیلوگرم ظرفیت بارگذاری چرخ چرخ 8 اینچی چرخ چرخ چرخ چرخ صنعتی
| نام محصول: | YLcaster ظرفیت حمل 500 کیلوگرم چرخ 8 اینچ چرخ دار مقاوم به گرما |
|---|---|
| سبک:: | 500 کیلوگرم چرخ دار مقاوم به گرما |
| ظرفیت بار:: | ۵۰۰ کیلوگرم |
چرخ های چرخ دار ماشین سواری سنگین با ظرفیت بارگذاری 200-500 کیلوگرم
| اندازه بشقاب: | 4 در 4.5 اینچ |
|---|---|
| اندازه ساقه: | M12x15mm |
| استفاده: | چرخ دستی |

