همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] همخوانی داشتن 127 محصولات.
نوع صفحه بالا نصب چرخ های فولادی فولادی برای ویژگی بالرایس بالرایس
| Brake Type: | Total Lock |
|---|---|
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
90mm ارتفاع 5 اینچ بولت سوراخ casters با 200kg 300kg 400kg 500kg ظرفیت بار
| اندازه ساقه: | M12x15mm |
|---|---|
| یاتاقان: | بلبرینگ |
| ظرفیت حمل: | 200-500 کیلوگرم |
پوليورتان خاکستري 4 اينچ چرخ چرخ دار با ظرفيت حمل 300 پوند
| Wheel Width: | 1-1/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing |
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
5- اینچ، 6- اینچ، 8- اینچ بهار شوک-جذب کننده، شوک مقاوم، لباس مقاوم، ماندگار و جهانی
| حالت کاربری: | پا |
|---|---|
| مواد پله: | پلاستیک |
| نوع پلاستیک: | PU و آهن |
500 پوند ظرفيت بار برد فولاد ضد زنگ با زينک پوشش داده شده و 0.25 اينچ ضخامت صفحه
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Capacity: | 110kg |
| Overall Height: | 5 Inches |
110 کیلوگرم ظرفیت استیل ضد زنگ با 0.25 اینچ ضخامت صفحه نوع صفحه بالا
| Style: | Red Pu Threaded Stem Ss Casters |
|---|---|
| Mounting Size: | 3.75 X 2.5 Inches |
| Plate Thickness: | 0.25 Inches |
3 اینچ طبي تخته رولر 275lbs ظرفیت بار دقیق توپ حامل نایلون براکت
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
| Type: | Plate |

