همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] همخوانی داشتن 127 محصولات.
90mm-125mm Height Trolley Wheels Heavy Duty 4 X 4.5 Inches Plate Size for Trolley Cart Heavy Duty Long-lasting
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bearing: | Ball Bearing |
چرخ های چرخ دارنده چرخ های چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
چرخ های ماشین سواری سنگین با 2.5 بولت سوراخ فاصله لاستیک / نایلون چرخ دار / سفت
| نوع: | ساقه رزوه ای / روکش بالایی |
|---|---|
| یاتاقان: | بلبرینگ |
| فاصله سوراخ پیچ: | 2.5 اینچ |
Trolley Wheels Heavy Duty for Nylon Bearing and Durable Trolley Cart Movement
| Load Capacity: | 200-500kg |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
چرخ چرخ ماشین سنگین با چرخ / سفت / قفل کردن
| کوه: | چرخشی، سفت و سخت، قفل کننده |
|---|---|
| قطر چرخ: | 3/4/5/6/8 اینچ |
| استفاده: | چرخ دستی |
عرض چرخ 50 میلی متر چرخ های نیلونی اضافی سنگین چرخ های چرخ های پلی اورتان ساخته شده برای کاربردهای صنعتی بار سنگین و تحرک
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Wheel Color: | Black |
| Bolt Hole Size: | 0.375 Inches |
2 اینچ 70 کیلوگرم چرخ کمر با مشخصات کم برای ماشین آلات صنعتی
| نام محصول: | 2 اینچ 154 پوند 70 کیلوگرمی پلاستیکی چرخ گرد پلاستیکی سیاه و سفید برای دستگاه های صنعتی |
|---|---|
| سبک:: | چرخ های پلاستیکی کم ارتفاع |
| قطر چرخ:: | 50 میلی متر |
3-8 اینچ سنگین وظیفه Threaded ساقه Trolley چرخ Caster با ظرفیت بارگذاری 200-500kg
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
چرخهای چرخدار صنعتی چرخدار چرخدار 8 اینچی قرمز PU با صفحه چرخشی نرم ترمز جانبی
| نام محصول: | چرخ PU قرمز 8 اینچی با صفحه نرم چرخشی ترمز جانبی چرخهای چرخدار چرخدار صنعتی سنگین |
|---|---|
| سبک:: | چرخ نرم چرخ های سنگین |
| ظرفیت چرخ:: | 660 پوند |
144 میلی متر پلی اورتان چرخ های سنگین چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو
| بلبرینگ چرخ: | بلبرینگ دوتایی |
|---|---|
| اندازه: | 100 میلی متر |
| طول کلی: | 144 میلی متر |

