همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] همخوانی داشتن 127 محصولات.
چرخ چرخ دوقلو صنعتی با حامل توپ سنگین با ترمز کل قفل
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
3 Inches Wheel Diameter Heavy Duty Wheel Caster for Trolley Cart Smooth and Quiet Rolling
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
تک چرخ های تخت پلی اورتان 6 اینچی برای ریخته گری های صنعتی سنگین
| نام محصول: | تک چرخ تخت پلی اورتان نارنجی هسته آلومینیومی 6 اینچی برای ریخته گری های صنعتی سنگین |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | نارنجی |
| قطر چرخ:: | 4 اینچ / 5 اینچ / 6 اینچ / 8 اینچ / 10 اینچ |
چرخ های مقاوم در برابر حرارت ظرفیت 880LBS چرخ های چرخ دستی 6 اینچی
| نام محصول: | چرخ 850LBS ظرفیت چرخ مقاوم در برابر حرارت چرخ چرخ 6 اینچ چرخ های چرخ دستی تولید کننده چین |
|---|---|
| سبک:: | چرخ های چرخ دستی 6 اینچی |
| ظرفیت:: | 880 پوند |
چرخهای چرخدار چرخدار چرخهای سنگین ترمز جانبی آبی 4×2 اینچی
| نام محصول: | بادوام 4x2 اینچ آبی چرخ جامد جانبی ترمز چرخان سنگین چرخ کاستر چرخ عمده فروشی |
|---|---|
| سبک:: | کاستور ترمز جانبی PU آبی |
| سایز چرخ:: | 4×2 اینچ |
کار سنگین 2.5 اینچ بولت سوراخ فاصله چرخ های چرخ 90-125mm برای کالسکه
| Height: | 90mm-125mm |
|---|---|
| Stem Size: | M12x15mm |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
3/4/5/6/8 اینچ نایلون اسپتال چرخ چرخ دار برای تجهیزات پزشکی
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| قطر چرخ: | 3/4/5/6/8 اینچ |
| مواد: | لاستیک/PU/نایلون/TPR |
چرخ چرخ سنگین TPR برای تجهیزات سنگین در محیط های صنعتی
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
چرخ های تراک متراکم سنگین 90MM-125MM چرخش / سفت / قفل
| Usage: | Trolley Cart |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
چرخ های ماشینی لاستیکی 3/4/5/6/8 اینچی با نردبان گلوله ای صاف
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Height: | 90mm-125mm |
| Bearing: | Ball Bearing |

