همه محصولات
کلید واژه ها [ heavy duty trolley wheels for industrial use ] همخوانی داشتن 127 محصولات.
چرخهای چرخ دستی کوچک پلاستیکی مشکی 60 میلیمتری M8 چرخاننده ساقه رزوهدار جامد چرخهای چرخ دستی مواد غذایی سازنده YLcaster
| نام محصول:: | چرخهای چرخ دستی کوچک پلاستیکی مشکی 60 میلیمتری M8 چرخاننده ساقه رزوهدار جامد چرخهای چرخ دستی موا |
|---|---|
| جنس چرخ:: | پلاستیک |
| نوع:: | چرخ گاری های غذا |
اندازه نصب 375 X 275 اینچ 3 تن سنگین PU چرخ چرخ صاف طراحی شده برای جابجایی و حمل و نقل تجهیزات سنگین
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
ماشین پلیتفورم سیاه قابل تاشو با ظرفیت 600 کیلوگرم
| نوع چرخ دستی: | ماشين پلتفرم |
|---|---|
| استفاده: | حمل و نقل اقلام سنگین یا حجیم |
| ظرفیت حمل: | 300-500 کیلوگرم |
قطب آهن رنگ آمیزی سنگ سنگین چرخ چرخ دوقلو چرخ دوقلو 144mm طول
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
ماشین حمل و نقل تاشو سنگین با ظرفیت حمل تا 500 کیلوگرم 90 سانتی متر
| Platform Size: | 90cm X 60cm |
|---|---|
| Load Capacity: | 300kg-500KG |
| Total Height: | 90cm |
فولاد لاستیک چرخ مواد لاستیک چرخ چرخ ثابت چرخ چرخ ثابت واحد وزن 4kg 5kg کار سنگین صنعتی دوام
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
| Load Capacity: | 100-300 KG |
350 کیلوگرم ظرفیت کارتریج بسته از 4 طراحی شده برای کارتن های صنعتی و جابجایی تجهیزات تضمین دوام طولانی مدت
| Capacity: | 350KG |
|---|---|
| Wheel Material: | PA |
| Wheel Type: | Solid Core Wheel |
چرخ های کار سنگین کار سنگین چرخ های واحد هسته ای پوکی برای دستکاری صنعتی
| ظرفیت بارگذاری شده: | 450-850 کیلوگرم |
|---|---|
| نوع چرخ: | هسته توخالی |
| اندازه چرخ: | 150 میلی متر |
5 اینچ ارتفاع کلی چرخ های پلی اورتان برای وظیفه سنگین 1000 پوند ظرفیت بارگیری توپ شامل
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
چرخهای فولادی با صفحه بالایی به ابعاد 100*100*85*85، محصولات بیشتر برای کاربردهای سنگین
| درمان سطح: | آبکاری گالوانیزه |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | 300 کیلوگرم |
| نوع: | چرخشی |

