همه محصولات
کلید واژه ها [ hospital bed caster wheels ] همخوانی داشتن 77 محصولات.
کاستورهای پزشکی 3" 4" 5" کاستورهای تخت بیمارستانی ساقه رزوه ای OEM با ترمز نایلونی
| نام محصول:: | کاستورهای پزشکی 3" 4" 5" کاستورهای تخت بیمارستانی ساقه رزوهدار OEM با ترمز نایلونی چ |
|---|---|
| سایز چرخ:: | 3/4/5 اینچ |
| ارتفاع:: | 102/125/155 میلی متر |
چرخهای طبی بیصدا نرم 4 اینچی نوع ساقه با قابلیت قفل تخت بیمارستانی TPR کاستورهای OEM محافظ کف
| نام محصول:: | چرخهای طبی بیصدا نرم 4 اینچی نوع ساقه با قابلیت قفل تخت بیمارستانی TPR کاستورهای OEM محافظ کف |
|---|---|
| سایز چرخ:: | 100x30mm |
| قد:: | 100 میلی متر |
5 اینچ نرم TPR چرخ آج گرد چرخ های رزوه دار ساقه خاکستری با ترمز برای تخت های بیمارستانی
| نام محصول:: | 5 اینچی نرم TPR چرخ آج گرد چرخهای رزوهدار ساقه خاکستری با ترمز برای تختهای بیمارستانی چین |
|---|---|
| سایز چرخ:: | 126x32mm |
| قد:: | 177.5 میلی متر |
80 کیلوگرم بارگیری 4 اینچ کاستورهای پزشکی PU با ساقه نخ برای تخت های ICU
| نام محصول:: | چرخهای پزشکی چرخهای دوقلوی ساقه رزوهدار 4 اینچی برای تختهای icu |
|---|---|
| سایز چرخ:: | 100x56mm |
| قد:: | 125 میلی متر |
چرخهای لاستیکی نرم 4 اینچی با کارکرد متوسط خاکستری TPR چرخهای چرخدار قفل جانبی برای کفهای چوبی OEM
| نام محصول: | چرخهای لاستیکی نرم 4 اینچی با کارکرد متوسط خاکستری TPR چرخهای چرخدار قفل جانبی برای کفهای چوبی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای 100 میلی متری ترمز جانبی متوسط |
| سایز چرخ:: | 100 میلی متر |
چرخهای چرخنده مبلمان سازگار با محیط زیست و روان با بلبرینگ
| Feature: | Environmental Friendly |
|---|---|
| Usage: | Housing/Office/Small Cabinets/Baby Beds/Trolleys |
| Wheel Diameter: | 3-5 Inches |
198 پوند بارگیری کاستورهای طبی 125 میلی متری با قفل آب
| نام محصول:: | 125mm 198lbs ساقه گردان قفل مرکزی tpr قایق های پزشکی برای بیمارستان |
|---|---|
| سایز چرخ:: | 125X32 میلی متر |
| قد:: | 166 میلی متر |
سفید / سیاه مبلمان گواهینامه چرخ چرخ پلاستیکی با چرخ نایلون
| درخواست: | مبلمان |
|---|---|
| نوع چرخ: | PP / نایلون / TPR / PU / لاستیک |
| رنگ: | سفید / سیاه / قرمز / زرد / سبز / آبی / قهوه ای و غیره |
چرخ های چرخدار لاستیکی سنگین با چرخ های بدون علامت و ظرفیت بار 100 کیلوگرم
| رنگ: | مشکی/آبی/سبز |
|---|---|
| نوع آج: | بدون هیچ علامتگذاری |
| ظرفیت حمل: | 100-300 کیلوگرم |
کار سنگین 350 کیلوگرم PU آهن ریخته چرخ چرخ بدون ترمز
| مواد چرخ: | PU + آهن |
|---|---|
| ظرفیت بارگذاری شده: | 450-850 کیلوگرم |
| نوع چرخ: | هسته توخالی |

