همه محصولات
کلید واژه ها [ hospital bed caster wheels ] همخوانی داشتن 88 محصولات.
چرخ های چرخدار لاستیکی سنگین با چرخ های بدون علامت و ظرفیت بار 100 کیلوگرم
| رنگ: | مشکی/آبی/سبز |
|---|---|
| نوع آج: | بدون هیچ علامتگذاری |
| ظرفیت حمل: | 100-300 کیلوگرم |
کار سنگین 350 کیلوگرم PU آهن ریخته چرخ چرخ بدون ترمز
| مواد چرخ: | PU + آهن |
|---|---|
| ظرفیت بارگذاری شده: | 450-850 کیلوگرم |
| نوع چرخ: | هسته توخالی |
اندازه نصب 375 X 275 اینچ 3 تن سنگین PU چرخ چرخ صاف طراحی شده برای جابجایی و حمل و نقل تجهیزات سنگین
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
چرخهای پزشکی چرخهای دوقلو 5 اینچی چرخهای تخت بیمارستانی با ساقه رزوهدار 125 کیلوگرمی مشکی
| نام محصول:: | چرخهای پزشکی دو چرخ 5 اینچی با ظرفیت 125 کیلوگرم با ساقه رزوهدار رزوهدار قفل کننده چرخهای تخت بی |
|---|---|
| سایز چرخ:: | 5 اینچ |
| قد:: | 155 میلی متر |
چرخهای چرخدار نرم 5 اینچی چرخهای نرم و بیصدا چرخ کاستور ساقه جامد ضد گره خوردگی ایمن TPR برای تختهای بیمارستانی
| نام محصول:: | چرخهای چرخدار نرم 5 اینچی چرخهای نرم و بیصدا چرخ کاستور ساقه جامد ضد گره خوردگی ایمن TPR برای تخ |
|---|---|
| سایز چرخ:: | 5" |
| قد:: | 166 میلی متر |
چرخهای طبی چرخشی 3 اینچی 154LBS از نوع صفحه TPR نرم با چرخهای تخت بیمارستانی توتال ترمز سفارشی
| نام محصول:: | چرخهای طبی چرخشی 3 اینچی 154LBS از نوع صفحه TPR نرم با چرخهای تخت بیمارستانی توتال ترمز سفارشی |
|---|---|
| سایز چرخ:: | 3" |
| قد:: | 122 میلی متر |
چرخهای چرخدار نرم 70 کیلوگرمی چرخهای چرخدار 75 میلیمتری برای تختهای بیمارستانی بدون وسایل ترمز
| نام محصول:: | چرخهای چرخدار نرم 70 کیلوگرمی چرخهای چرخدار 75 میلیمتری برای تختهای بیمارستانی بدون وسایل ترمز |
|---|---|
| سایز چرخ:: | 75x32 میلی متر |
| قد:: | 122 میلی متر |
قطر چرخ فلز پلیک 3 اینچ مناسب برای تولید و اهداف مهندسی در صنایع مختلف
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Brake: | Double Brake |
| Wheel Size: | 4 Inch |
ظرفیت بارگذاری بالا پلی پروپیلن 4 اینچ چرخ با فاصله سوراخ بولت 76 * 61mm
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Type: | Plate |
چرخهای فولادی با صفحه بالایی به ابعاد 100*100*85*85، محصولات بیشتر برای کاربردهای سنگین
| درمان سطح: | آبکاری گالوانیزه |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | 300 کیلوگرم |
| نوع: | چرخشی |

