همه محصولات
کلید واژه ها [ hospital bed caster wheels ] همخوانی داشتن 77 محصولات.
3 اينچ داروي پزشکي 275 پوند ظرفيت بار 76 * 61mm سوراخ بولت فاصله
| قطر چرخ: | 3 اینچ |
|---|---|
| مواد براکت: | نایلون |
| نوع بلبرینگ: | بلبرینگ دقیق |
چرخهای مبلمان دوستدار محیط زیست، چرخهای صندلی اداری برای حرکت سازگار با محیط زیست
| Color: | White/ Black/ Red/ Yellow/ Green/ Blue/ Brown Etc |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated/Grip Ring Stem/Threaded Stem |
| Feature: | Environmental Friendly |
چرخهای 100 میلیمتری نرم طبی، چرخهای بیمارستانی بیصدا تیپیآر
| نام محصول:: | چرخهای بیمارستانی چرخهای بیمارستانی بیصدا تیپیآر 100 میلیمتری نرم |
|---|---|
| سایز چرخ:: | 100 میلی متر |
| ارتفاع:: | 12.5 سانتی متر |
3 اینچ Stem Casters برای محیط های سنگین کار با ترافیک بالا
| قطر چرخ: | 3 اینچ |
|---|---|
| نوع بلبرینگ: | بلبرینگ دقیق |
| فاصله سوراخ پیچ: | 76*61 میلی متر |
چرخ دارهای سنگین با ظرفیت بار 125 کیلوگرم براکت نایلون 275 پوند ظرفیت بار
| Load Capacity: | 125kg |
|---|---|
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
| Loaded Capacity: | 275lbs |
فولاد پنوماتیک لاستیک داخل 5 اینچ با نطفه بدون علامت گذاری برای برنامه های کاربردی سبک
| مواد چرخ: | فولاد + لاستیک |
|---|---|
| استفاده: | در داخل |
| قطر چرخ: | 5 اینچ |
125 کیلوگرم ظرفیت بارگذاری رولر های صفحه ای مواد دایم نیلونی برای کاربردهای سنگین
| فاصله سوراخ پیچ: | 76*61 میلی متر |
|---|---|
| رنگ: | سفید + خاکستری |
| مواد براکت: | نایلون |
چرخ های تخت پزشکی با قفل مرکزی 5 اینچی پلی اورتان کنترل مرکزی
| Product Name:: | 5 Inch Polyurethane Central Control Castors Central Lock Medical Bed Wheels |
|---|---|
| Wheel Size:: | 130X66mm |
| Height:: | 160mm |
کالسکه های پزشکی سفید خاکستری با براکت نیلونی برای حمل و نقل بیمار
| ارتفاع کلی: | 4 اینچ |
|---|---|
| نوع: | بشقاب |
| ظرفیت بار: | 125 کیلوگرم |

