همه محصولات
کلید واژه ها [ hospital bed caster wheels ] همخوانی داشتن 77 محصولات.
125 کیلوگرم ظرفیت بارگیری برای مانور آسان در محیط های پزشکی
| Color: | White+Grey |
|---|---|
| Load Capacity: | 125kg |
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
500 پوند ظرفيت بار برد فولاد ضد زنگ با زينک پوشش داده شده و 0.25 اينچ ضخامت صفحه
| Mounting: | Top Plate Type |
|---|---|
| Capacity: | 110kg |
| Overall Height: | 5 Inches |
نوع ناقل های پزشکی ناقل بال دقیق لاستیک ترموپلاستیک با فاصله سوراخ بولت 76 * 61mm
| Type: | Plate |
|---|---|
| Load Capacity: | 125kg |
| Material: | Stainless Steel |
ماشین آلات پزشکی بالبرینگ دقیق برای ظرفیت حمل 275 پوند در کاربردهای سنگین
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Material: | Stainless Steel |
| Bearing Type: | Precision Ball Bearing |
چرخ داربست های پزشکی برای تجهیزات پزشکی سنگین 275 پوند ظرفیت بارگذاری شده ترمز دوبرابر
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
چرخهای پزشکی صفحهای با ظرفیت بار 275 پوند و جنس براکت نایلونی
| ظرفیت حمل: | 125 کیلوگرم |
|---|---|
| رنگ: | سفید + خاکستری |
| ترمز: | ترمز دوبل |
105mm صنعت caster با صفحه نصب با حامل توپ
| Wheel Width: | 105mm |
|---|---|
| Surface Treatment: | Zinc-Plating |
| Bearing Type: | Ball Bearing X1 |
کاستورهای چرخشی صفحه بالایی شعاع متوسط 3-1/2 اینچ با اندازه سوراخ پیچ 1/4 اینچ
| نوع بلبرینگ: | بلبرینگ |
|---|---|
| نوع ترمز: | قفل جانبی |
| قطر چرخ: | 4 اینچ |
ماشین آلات صنعتی با دوام برای کار بدون دردسر و آرام
| Feature: | Reliable And Durable |
|---|---|
| Brake: | Yes/No |
| Swivel Lock: | Yes/No |
چرخ فولادی بلبرینگ دقیق 3 اینچی برای محیط های سنگین و پر تقاضا
| Brake: | Double Brake |
|---|---|
| Color: | White+Grey |
| Type: | Plate |

