همه محصولات
کلید واژه ها [ hospital bed caster wheels ] همخوانی داشتن 88 محصولات.
چرخهای بیمارستانی TPR چرخهای OEM با ساقه چرخدار 100 میلیمتری بیصدا
| نام محصول:: | چرخهای بیمارستانی TPR چرخهای OEM با ساقه چرخدار 100 میلیمتری بیصدا |
|---|---|
| سایز چرخ:: | 100 میلی متر |
| قد:: | 12.5 سانتی متر |
چرخ های بار سنگین طراحی شده برای صنایع و مواد
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
|---|---|
| Color : | Black/Blue/ Green |
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
چرخ چرخ دار صنعتی با ناقل ساده / چرخ TPR
| نوع نصب: | بشقاب |
|---|---|
| هسته چرخ: | پلاستیک |
| نوع ترمز: | قفل کامل، قفل چرخشی |
قاب های پزشکی سفید خاکستری با مواد فولاد ضد زنگ برای مبلمان بیمارستان
| ظرفیت بار: | 125 کیلوگرم |
|---|---|
| نوع: | بشقاب |
| ظرفیت بارگذاری شده: | 275 پوند |
چرخهای توپی با چرخ لاستیکی برای مبلمان، شامل بلبرینگ برای اطمینان از کاهش صدا و محافظت از کف در صنعت مهماننوازی
| Caster Type: | Ball Caters/Office Chair Caster/Transprent Caster |
|---|---|
| Feature: | Environmental Friendly |
| Bearing Type: | Ball Bearing |
رویلهای پزشکی استیل ضد زنگ با ترمز دوگانه و ظرفیت بار 275 پوند چرخهای تجهیزات پزشکی بادوام و سنگین
| Bracket Material: | Nylon |
|---|---|
| Type: | Plate |
| Load Capacity: | 125kg |
4 اينچ ارتفاع کل داروي پزشکي با ترمز دوگانه سفيد خاکستري
| اندازه چرخ: | 4 اینچ |
|---|---|
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
| ارتفاع کلی: | 4 اینچ |
قدرت صنعتی نایلون فولاد براکت های پزشکی با 4 اینچ ارتفاع کلی
| فاصله سوراخ پیچ: | 76*61 میلی متر |
|---|---|
| ارتفاع کلی: | 4 اینچ |
| ترمز: | ترمز دوبل |
قطعات بالدار پزشکی با ارتفاع کلی 4 اینچ براکت نایلون
| ترمز: | ترمز دوبل |
|---|---|
| مواد براکت: | نایلون |
| مواد: | فولاد ضد زنگ |
3 اینچ طبي تخته رولر 275lbs ظرفیت بار دقیق توپ حامل نایلون براکت
| Bolt Hole Spacing: | 76*61mm |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3 Inches |
| Type: | Plate |

