همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial caster wheels heavy load ] همخوانی داشتن 558 محصولات.
انواع چرخ دارهای صنعتی بدون قفل چرخش و مواد پلاستیکی
| Feature: | Reliable And Durable |
|---|---|
| Swivel Lock: | Yes/No |
| Wheel Diameter: | 2-12 Inches |
Industrial Roller Bearing Scaffolding Heavy Duty PU Caster Wheels for Heavy-Duty Equipment
| Manufacturer: | Ylcaster |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
چرخهای گردانهدار همهکاره با اندازه ساقه M12x15mm، فولادی 3 اینچی برای چرخ دستی
| Material: | Rubber/PU/Nylon/TPR |
|---|---|
| Wheel Diameter: | 3/4/5/6/8 Inches |
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
چرخ های کار سنگین کار سنگین چرخ های واحد هسته ای پوکی برای دستکاری صنعتی
| ظرفیت بارگذاری شده: | 450-850 کیلوگرم |
|---|---|
| نوع چرخ: | هسته توخالی |
| اندازه چرخ: | 150 میلی متر |
4 اینچ کالس های پلی اورتانی که برای حمل سنگین طراحی شده اند
| ارتفاع کلی: | 4 اینچ |
|---|---|
| اندازه چرخ: | 150 میلی متر |
| ارتفاع: | 194 میلی متر |
Ylcaster 50mm ماشین آلات صنعتی چرخ چرخ دار با چرخ دو رولر زینک پوشانده
| تولید کننده: | YLcaster |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | 200/250 کیلوگرم |
| مواد ساقه آجدار: | فولاد |
ماشین آلات صنعتی با انواع مختلف نصب و ظرفیت بار
| ظرفیت حمل: | تا 5000 پوند |
|---|---|
| نوع نصب: | صفحه بالایی / ساقه رزوه ای / ساقه قابل گسترش / ساقه حلقه گریپ |
| عرض چرخ: | 1-4 اینچ |
5 اینچ ارتفاع کلی چرخ های پلی اورتان برای وظیفه سنگین 1000 پوند ظرفیت بارگیری توپ شامل
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
50mm Wheel Width Scaffolding Caster Wheel 8 Inch for Stable and Smooth Movement
| Load Capacity: | 200/250kg |
|---|---|
| Stem Material: | Solid Steel Core |
| Treaded Stem Material: | Steel |
300-450 کیلوگرم نوع آمریکایی سنگین PU آهن آلومینیوم هسته صنعتی Caster تک چرخ
| عرض چرخ: | 2 اینچ |
|---|---|
| یاتاقان: | بلبرینگ |
| مواد چرخ: | PU + آهن |

