همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial caster wheels heavy load ] همخوانی داشتن 558 محصولات.
تحرک بدون تلاش 5 اینچ کار متوسط PU چرخ های چرخ دار چرخش برای بارهای سنگین در محیط های صنعتی
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Mounting Plate Size: | 3-3/4 X 3-3/4 Inch |
| Wheel Color: | Gray/ Red/ Blue/ Orange/ Green/ White |
3-3/4 X 3-3/4 اینچ اندازه صفحه نصب 5 اینچ کار متوسط PU چرخ های چرخ دار چرخشی برای دستکاری مواد سنگین
| اندازه سوراخ پیچ: | 1/4 اینچ |
|---|---|
| نوع ترمز: | قفل جانبی |
| قطر چرخ: | 4 اینچ |
300 پوند ظرفیت بارگذاری چرخ سخت با دو بال حامل 2.5 اینچ سیاه چرخ چرخ دار
| ظرفیت حمل: | 300 پوند |
|---|---|
| رنگ: | سیاه |
| رنگ چرخ: | سیاه |
صنعتی محصولات بیشتر ارتفاع بار 148/176/204/248mm فولاد چرخ مواد و گزینه های بیشتر
| Load Capacity: | 300kg |
|---|---|
| Application: | Industrial |
| Wheel material: | Steel |
300 کیلوگرم بارگیری 6 اینچ پلی اورتان چرخ ، ISO9001 چرخدار کاستور فنری
| نام محصول: | کاستورهای تک فنری 6 اینچی با ظرفیت 300 کیلوگرم آهنی برای گاراژ |
|---|---|
| سبک:: | چرخ گردان تک فنری |
| قطر چرخ:: | 6 اینچ |
OEM 125mm کار سنگین کار 200kg ظرفیت ثابت صفحه چرخ caster تولید کننده
| نام محصول: | OEM چرخ لاستیکی 125mm 200kg ظرفیت تخته ثابت کار سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای 5 اینچی ثابت لاستیکی |
| سایز چرخ:: | 5 اینچ |
503 Service Temporarily Unavailable 503 Service Temporarily Unavailable nginx
| نام محصول: | 100 میلی متر قطر فنلی سنگین چرخ های سیاه و سفید چرخ های مقاوم در برابر حرارت برای فروش |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای گردان 100 میلی متری مقاوم در برابر حرارت |
| قطر چرخ:: | 100 میلی متر |
50mm ظرفیت بارگذاری 200/250kg چرخ های داربست صنعتی با سطح زینک پوشانده شده با دو گلوله
| Wheel Width: | 50mm |
|---|---|
| Bearing: | Roller Bearing/Double Ball Bearing |
| Treaded Stem Material: | Steel |
چرخهای چرخدار چرخشی PU با تحمل متوسط 5 اینچی صنعتی با طراحی بادوام و روان
| Overall Height: | 5-3/4 Inch |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearing/Double Ball Bearing |
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
1000 کیلو بارگذاری 200 میلی متر داربست های چرخ داربست های مقاوم به زنگ
| نام محصول:: | 200mm1000kg فولاد چرخ داربست بلند رشته دار نایلون قرمز چرخ داربست سنگین |
|---|---|
| رنگ چرخ:: | قرمز |
| جنس چرخ:: | نایلون |

