همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial caster wheels heavy load ] همخوانی داشتن 558 محصولات.
Non-Marking Rubber Casters Wheels Elastic Soft Orange for Easy Maneuvering and Non-Marking Tread Type
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
| Bearing Type: | Roller/Double Ball/Plain Bearing |
چرخ های صنعتی قابل تنظیم با چرخ های مختلف
| Wheel Type: | TPR/Plastic/ Rubber/ Polyurethane/ Phenolic/ V-Groove/ Steel |
|---|---|
| Feature: | Reliable And Durable |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
ظرفیت چرخ 4 اینچ قطر چرخ صفحه بالا شعاع چرخش 3-1 / 2 اینچ برای بارهای سنگین و ظرفیت وزن بالا
| Top Plate Swivel Radius: | 3-1/2 Inch |
|---|---|
| Finish: | Zinc Plated |
| Wheel Width: | 3 4 5 6 Inch |
125mm 350kg ظرفیت پلت فرم Trolley کار سنگین casters عمده فروشی caster صنعتی
| نام محصول: | کاستورهای سنگین چرخ دستی چرخ دستی با ظرفیت 350 کیلوگرم مشکی PP تولید کننده چین |
|---|---|
| Style:: | 350kg pp rigid heavy duty casters |
| Wheel size:: | 125mm |
200/250kg ظرفیت فولاد جامد هسته صنعت چرخ چرخ دار چرخ دار با زنک Palated براکت
| درمان سطح براکت: | زینک کامدار |
|---|---|
| مواد چرخ: | PP/PVC/PU/لاستیک |
| درخواست: | حمل و نقل |
3-8 اینچ لاستیک لاستیک آبی چرخ چرخ بدون علامت با روی زینک
| نوع بلبرینگ: | غلتک / توپ دوبل / یاتاقان ساده |
|---|---|
| نوع: | چرخاننده / ثابت / چرخ ترمز |
| استفاده: | داخلی خارجی |
کار سنگین سبز فولاد گالوانیزه ارتفاع بار چرخش 148mm Casters صنعتی گواهینامه ایزو
| ظرفیت حمل: | 300 کیلوگرم |
|---|---|
| نوع: | چرخشی |
| ارتفاع بار: | 148/176/204/248mm |
چرخ چرخ داربست های اسپیل شده با فولاد برای حرکتی آسان و عملکرد پایدار
| Usage: | Scaffoldings |
|---|---|
| Load Capacity: | 200/250kg |
| Treaded Stem Material: | Steel |
Rigid 440LBS 4 اینچ لاستیکی گردان چرخ دنده ای بی صدا محافظ کف
| نام محصول: | 4 اینچ چرخ جهت نرم 440LBS خاکستری TPR Rigid Plate Heavy Duty Casters Factory China |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین 4 اینچی TPR سفت و سخت |
| سایز چرخ:: | 4x2 اینچ |
ماشین آلات صنعتی با دوام برای کار بدون دردسر و آرام
| Feature: | Reliable And Durable |
|---|---|
| Brake: | Yes/No |
| Swivel Lock: | Yes/No |

