همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial caster wheels heavy load ] همخوانی داشتن 558 محصولات.
چرخ چرخدار آهن PU برای ظرفیت حمل بار برتر 100 میلی متر
| یاتاقان: | بلبرینگ |
|---|---|
| نوع: | کاستورهای سنگین |
| رنگ: | قرمز |
چرخ آهن مرکز چرخ های سنگین وظیفه قرمز ظرفیت حمل تا 837 پوند برای بارهای سنگین
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
|---|---|
| درمان سطح براکت: | روی رنگ شده است |
| ظرفیت چرخ: | ۸۳۷ پوند |
دو بال بیئرینگ های صنعتی 144mm طول برای کاربردهای سنگین
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
|---|---|
| Wheel Material: | Polyurethane |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
ظرفیت بارگذاری چرخ چرخ صنعتی قرمز با دو بال بیئرینگ زنک رنگ 837 پوند ظرفیت چرخ
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Wheel Bearing: | Dual Ball Bearings |
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
قطب آهن رنگ آمیزی سنگ سنگین چرخ چرخ دوقلو چرخ دوقلو 144mm طول
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Painted |
| Wheel Capacity: | 837lbs |
ماشین آلات صنعتی با نردبان های توپ و پایان ماندگار
| Bearing Type: | Ball Bearing/Precision Ball Bearing/Delrin Bearing/Sleeve Bearing |
|---|---|
| Overall Height: | 2-12 Inches |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
Plain Bearing Rubber Casters Wheels for Heavy-Duty and Temperature Environments
| Tread Type: | Non-Marking |
|---|---|
| Usage: | Indoor/Outdoor |
| Type: | Swivel/Fixed/Brake Casters |
چرخ نقره ای 6x2 اینچی 280 کیلوگرمی ظرفیت بارهای سنگین و سخت
| نام محصول: | چرخ نقره ای 6×2 اینچ ظرفیت بار 280 کیلوگرم چدن سنگین کارخانه ریخته گری سفت و سخت چین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای توخالی سفت و سخت 6 اینچی سنگین |
| سایز چرخ:: | 6 اینچ |
قطر چرخش صفحه بالا 3-1 / 2 اینچ لوله های بار متوسط برای بار متوسط طراحی سنگین
| ظرفیت حمل: | 300 پوند |
|---|---|
| تمومش کن: | روکش روی |
| ارتفاع کلی: | 5-3/4 اینچ |
OEM 6x2 Inch Solid Silver Wheel Duty Heavy Duty Casters Casters Casters
| نام محصول: | YLcaster OEM 6x2 اینچ چرخه نقره ای جامد چدن سنگین کاستورهای ثابت صنعتی |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای آهنی ثابت 6 اینچی سنگین |
| سایز چرخ:: | 6x2 اینچ |

