همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial caster wheels heavy load ] همخوانی داشتن 558 محصولات.
چرخ های کاستور گردان PVC 100x50 میلی متر سنگین برای صنعتی
| نام محصول: | 4 اینچ چرخ گرد صفحه سفت و سخت بلبرینگ توخالی نارنجی PVC کاستورهای سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین pvc توخالی |
| جنس چرخ:: | PVC + PP |
لاستیک الاستیک 6 اینچ قفل کننده چرخ های چرخان ، ISO9001 لاستیک سخت لاستیک چرخ
| نام محصول: | کاستورهای سنگین لاستیکی الاستیک سیاه و سفید 6 اینچی گردان با قفل سفت و محکم طلایی pp |
|---|---|
| سبک:: | کاستور سنگین لاستیکی الاستیک pp |
| رنگ:: | طلا + مشکی |
چرخ های چرخدار لاستیکی با لاستیک فولادی و مواد چرخ هسته ای pp برای عملکرد بدون مشکل در سطوح مختلف طبقه بهینه شده است
| Color : | Black/Blue/ Green |
|---|---|
| Unit Weight: | 4kg-5kg |
| Wheel Diameter: | 3-8 Inches |
ارتفاع 194mm چرخ چرخدار پویا با حامل توپ چرخ چرخدار صاف برای کارتن های انبار و صنعتی
| Bearing: | Ball Bearing |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000 Lbs |
| Wheel Material: | PU+Iron |
اندازه نصب 375 X 275 اینچ 3 تن سنگین PU چرخ چرخ صاف طراحی شده برای جابجایی و حمل و نقل تجهیزات سنگین
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Wheel Size: | 150mm |
| Wheel Width: | 2 Inches |
چرخ کاستور فوق سنگین قفل ترمز، چرخ فولادی فوق سنگین برای کاربردهای صنعتی سنگین
| Bearing Type: | Double Ball Bearing |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Overall Height: | 7.5 Inches |
چرخش صاف PU آهن هسته حفره ای چرخ چرخ برای کاربردهای سنگین
| Height: | 194mm |
|---|---|
| Brake Type: | Total Lock |
| Mounting Size: | 3.75 X 2.75 Inches |
دوچرخه چرخدار PU سیاه 194mm ارتفاع برای دستکاری و حمل و نقل مواد انبار
| Wheel Material: | PU+Iron |
|---|---|
| Swivel Type: | Swivel With Lock |
| Loaded Capacity: | 450-850kg |
کار سنگین 350 کیلوگرم PU آهن ریخته چرخ چرخ بدون ترمز
| مواد چرخ: | PU + آهن |
|---|---|
| ظرفیت بارگذاری شده: | 450-850 کیلوگرم |
| نوع چرخ: | هسته توخالی |
آهن صاف PU 4 اینچ ذرات متوسط با چرخ چرخ دار چرخ دار با قفل
| عرض چرخ: | 2 اینچ |
|---|---|
| مواد چرخ: | PU + آهن |
| ارتفاع: | 194 میلی متر |

