همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial caster wheels heavy load ] همخوانی داشتن 553 محصولات.
837 پوند ظرفیت چرخ های سنگین کار چرخ دار مواد پلی اورتان دو دسته ی چرخ دار ظرفیت بار سنگین
| نوع: | کاستورهای سنگین |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | تا ۸۳۷ پوند |
| یاتاقان: | بلبرینگ |
چرخ های صنعتی با پیچ و سوراخ با طراحی سنگین و مرکز چرخ آهنین
| نوع: | کاستورهای سنگین |
|---|---|
| درمان سطح براکت: | روی رنگ شده است |
| یاتاقان: | بلبرینگ |
400 کیلوگرم بارگیری 6 اینچ پلی اورتان چرخ
| نام محصول: | کاستورهای صنعتی و صنعتی اروپایی 6 اینچی 400 کیلوگرمی چرخاننده هسته آهنی پلی اورتان قرمز |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای صنعتی پلی اورتان آهنی از نوع اروپایی |
| سایز چرخ:: | 150 میلی متر |
چرخهای 2 اینچی آهنی سنگین PU
| نام محصول: | چرخهای 2 اینچی آهنی سنگین PU |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای کم مشخصات سنگین |
| رنگ چرخ:: | قرمز + مشکی |
837 پوند چرخ های سنگین با مرکز آهن چرخ های پلی اورتان دو بال
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Wheel Material: | Polyurethane |
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
100 میلی متری کار سنگین با 837 پوند ظرفیت بار برای ماشین آلات صنعتی
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
|---|---|
| مواد چرخ: | پلی اورتان |
| اندازه: | 100 میلی متر |
توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده هاي توليد كننده
| Wheel Material: | Polyurethane |
|---|---|
| Wheel Capacity: | 837lbs |
| Color: | Red |
837 پوند ظرفیت بارگذاری کار سنگین چرخ های قرمز پلی اورتان چرخ های آهن مرکز
| رنگ: | قرمز |
|---|---|
| ظرفیت بار: | تا ۸۳۷ پوند |
| مرکز چرخ: | آهن |
چرخ های سنگین قرمز با مرکز چرخ آهن 837 پوند ظرفیت حمل
| Wheel Center: | Iron |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
| Type: | Heavy Duty Casters |
توليد سنگي قرمز پوليورتاني زينک رنگ دار براکت 837 پوند ظرفيت حمل
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Wheel Material: | Polyurethane |

