همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial caster wheels heavy load ] همخوانی داشتن 558 محصولات.
چرخ چرخ سنگین TPR برای تجهیزات سنگین در محیط های صنعتی
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
|---|---|
| Load Capacity: | 200-500kg |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
چرخ های تراز قابل تنظیم ترکیب کامل دوام و کارایی 1-4 اینچ عرض چرخ
| Load Capacity: | Up To 5,000 Lbs |
|---|---|
| Brake: | Yes/No |
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
Swivel/Rigid/Double Brake Mobile Scaffolding Caster Wheel for Heavy-Duty Scaffoldings
| Treaded Stem Material: | Steel |
|---|---|
| Bracket Surface Treament: | Zinc Palated |
| Wheel Width: | 50mm |
ماشین آلات صنعتی فولاد ضد زنگ ماشین آلات پلاستیکی برای پردازش مواد غذایی و تجهیزات پزشکی
| Finish: | Zinc Plated/Powder Coated/Stainless Steel |
|---|---|
| Feature: | Reliable And Durable |
| Housing: | Made Of Pressed Steel |
ماشین آلات تراز صنعتی برای قفل چرخش سنگین با ظرفیت بار 300 پوند
| مواد: | فولاد / آلومینیوم / پلاستیک / لاستیک |
|---|---|
| تمومش کن: | روکش روی / روکش پودری / فولاد ضد زنگ |
| نوع چرخ: | TPR / پلاستیک / لاستیک / پلی اورتان / فنولیک / V-Groove / فولاد |
نوع نصب صفحه بالا چرخ های صنعتی با محموله توپ دقیق و قفل چرخش
| Temperature Range: | Up To 300°F |
|---|---|
| Top Plate Size: | 2-6 Inches |
| Tread Width: | 1-4 Inches |
چرخ های چرخ دارنده چرخ های چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده چرخ دارنده
| Mount: | Swivel, Rigid, Locking |
|---|---|
| Type: | Threaded Stem/Top Plated |
| Bolt Hole Spacing: | 2.5 Inches |
200-500kg ظرفیت چرخ های چرخ دار چرخ دار 3/4/5/6/8 اینچ
| ارتفاع: | 90mm تا 125mm |
|---|---|
| ظرفیت حمل: | 200-500 کیلوگرم |
| نوع: | ساقه رزوه ای / روکش بالایی |
چرخ های 3 اینچی فولادی با فاصله 2.5 اینچی
| Stem Size: | M12x15mm |
|---|---|
| Bearing: | Ball Bearing |
| Plate Size: | 4 X 4.5 Inches |
خاکستری TPR 280 کیلوگرم ظرفیت 8 اینچ بلبرینگ چرخ گرد دو طرفه
| نام محصول: | WBD تامین کننده 8 اینچ خاکستری TPR 280 کیلوگرم قابلیت چرخش صفحه دو توپ بلبرینگ های سنگین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سنگین 8 اینچی TPR Swivel |
| سایز چرخ:: | 8 " |

