همه محصولات
کلید واژه ها [ industrial caster wheels heavy load ] همخوانی داشتن 553 محصولات.
100x50mm 440LBS ظرفیت چدن آهن توخالی Cortes مبلمان چرخ های چرخ
| نام محصول: | چرخ های توخالی 100x50 میلی متر 440LBS ظرفیت چدن سخت گیرهای سخت سفت و سخت برای مبلمان سازنده چین |
|---|---|
| سبک:: | کاستورهای سفت و سخت آهنی 100x50 میلی متر |
| سایز چرخ:: | 100x50 میلی متر |
125 میلی متر چدن 506LBS ظرفیت ترمز جانبی چرخ های کاستور رومیزی
| نام محصول: | YLcaster 125 میلی متری چدن میز چرخ 506LBS ظرفیت ترمز جانبی ترمز چرخ های چرخ دار را ارائه می دهد |
|---|---|
| سبک:: | قفل کناری کاستور مبلمان 125 میلی متری |
| سایز چرخ:: | 125 میلی متر |
نوع ترانسپورت ترانسپورت ترانسپورت ترانسپورت 200/250kg بار 50mm فولاد
| استفاده: | داربست |
|---|---|
| نوع: | ترمز گردان/سخت/دوبل |
| ظرفیت حمل: | 200/250 کیلوگرم |
چرخ PU چرخ ضد آب چرخان صنعتی سنگین چرخهای 8 اینچی آبی OEM
| نام محصول: | چرخهای چرخدار صنعتی 8 اینچی آبی PU ضد آب و چرخشی تولید شده در چین |
|---|---|
| سبک:: | چرخ گردان آبی PU |
| سایز چرخ:: | 8 اینچ |
چرخهای چرخهای 4 اینچ 5 اینچ 6 اینچ 8 اینچ هوی دیتی محافظ کف چرخهای جامد آبی چرخش کل ترمز
| نام محصول: | تولید چرخهای چرخدار صنعتی سنگین 4" 5" 6" 8" چرخ جامد آبی محافظ کف |
|---|---|
| سبک:: | کاستور دوبل PU آبی |
| سایز چرخ:: | 4/5/6/8 اینچ |
چرخ های سنگین پولیوریتان / چرخ های سنگین آهن پویا چرخ های بلند مدت دو گلوله ای
| مواد چرخ: | پلی اورتان |
|---|---|
| یاتاقان: | بلبرینگ |
| ظرفیت چرخ: | ۸۳۷ پوند |
837 پوند کار سنگین پلی اورتان چرخ های چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو مرکز آهن قرمز
| نوع: | کاستورهای سنگین |
|---|---|
| ظرفیت چرخ: | ۸۳۷ پوند |
| بلبرینگ چرخ: | بلبرینگ دوتایی |
144 میلی متر پلی اورتان چرخ های سنگین چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو چرخ دوقلو
| بلبرینگ چرخ: | بلبرینگ دوتایی |
|---|---|
| اندازه: | 100 میلی متر |
| طول کلی: | 144 میلی متر |
100 میلی متری کار سنگین طول کلی 144 میلی متری برای کاربردهای سنگین
| Overall Length: | 144mm |
|---|---|
| Load Capacity: | Up To 837lbs |
| Type: | Heavy Duty Casters |

